Pokud uvažujete, co pořídit svému blízkému k narozeninám nebo třeba jako dárek pod stromeček, pak máte nepřebernou řadu možností. Jestliže jste ale tím, kdo chce dát něco skutečně originálního a obradovaného doslova uchvátit, pak se vaše možnosti trochu zúží.
focení selfie
§  Jistě, že můžete věnovat například zájezd do některého luxusního letoviska.
§  To má ale jednu nevýhodu.
§  Možná, že i dvě.
1)    Je to dárek, který je pomíjející.
2)    Většinou se jedná o velice drahou záležitost.
Pokud můžete na jednu otázku dát kladnou odpověď, pak máte vyhráno.
§  Má váš partner (nebo jiná osoba vám milá) takzvaný chytrý telefon?
–         Ano?
–         Tak už nic nehledejte a začněte přemýšlet, jakou fotografii nebo motiv má nejraději.
Pak už stačí jen navštívit kvalitní firmu, která vytváří kryty na mobil s vlastní fotkou. V současné době, kdy se využívají ty nejmodernější technologie, je možné tuto záležitost realizovat skutečně velice snadno. Rozhodně se nedomnívejte, že se jedná o nějakou lacinou samolepku, která se za pár dnů odře nebo ošoupe tak, že nebude možné poznat, co vlastně na obrázku bylo.
fotka přírody na mobilu

Kvalita, která vydrží

Díky unikátní technologii jsou vyráběny pružné plastové obaly s potiskem nejen na zadní straně, ale i na bočních hranách. Grafickou úpravou se zabývají skuteční profesionálové, kteří své práci opravdu rozumí. KVALITA JE TEDY VŽDY PRVOTŘÍDNÍ. Kromě toho je možné fotografii on-line upravovat k naprosté spokojenosti.
§  Což znamená, že se dá měnit poloha anebo přidávat několik obrázků do jednoho krytu.
Stačí jen zaslat váš motiv nebo fotografii na mailovou adresu a pak už jen přes konfigurátor vytvářetsvůj vlastní design. Jestliže teď právě litujete, že jste se o této nabídce nedozvěděli dříve, protože svůj dárek potřebujete rychle, pak není potřeba. Váš originální kryt bude vyroben už za jeden den. A je jedno, jestli je všední den nebo neděle.

Chytrý nápad pro chytrý telefon
Ohodnoťte příspěvek
https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a326276_w1690_t1538385132.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a326276_w1690_t1538385132.jpgmulti-portal.czNákupyPokud uvažujete, co pořídit svému blízkému k narozeninám nebo třeba jako dárek pod stromeček, pak máte nepřebernou řadu možností. Jestliže jste ale tím, kdo chce dát něco skutečně originálního a obradovaného doslova uchvátit, pak se vaše možnosti trochu zúží. §  Jistě, že můžete věnovat například zájezd do některého luxusního letoviska. § ...Magazín o všem