Stát se kadeřnicí bývá často snem mnohých malých dívek. A když je jejich záliba neopustí, mohou si dnes jako šikovné ve svém oboru založit kadeřnický salon a profesionálně poskytovat kompletní kadeřnické služby. Ty využívá většina žen i mužů, vždyť dbát o svůj zevnějšek je přirozenou součástí našeho života.

Co všechno patří do kadeřnických služeb?

·         mytí a masáž vlasů
·         stříhání, barvení, melír
·         permanentní styling
·         trvalá ondulace, foukaná
·         prodlužování vlasů
·         regenerace vlasů
·         úprava vousů a obočí
·         poradenství
 
mytí vlasů
Doba pokročila natolik, že dnes můžete využívat i služeb mobilních kadeřnic, které ušetří čas mnohým zaměstnaným lidem. Jejich službu si můžete objednat v kterýkoliv den i hodinu a využít ji zároveň pro všechny členy rodiny. Tuto moderní službu, o které se nám nikdy dříve ani nezdálo, lze nazvatkadeřnickou pohotovostí.
 
Mít svoji kadeřnici
Mít svoji kreativní kadeřnici, která Vám sama navrhne zajímavý účes a jeho občasnou obměnu, stejně jako barvu vlasů pro Váš tvar obličeje a typ vlasů, to je velká výhra. Někdy to trvá, ale časem takovou profesionálku získá každá žena, které záleží na celkovém vzhledu. A na tom se podílejí vlasy velkou měrou. Je třeba hledat, ptát se známých a dát na dobrou reputaci. Nespokojenost se službou kadeřníka už zažila každá žena, a proto je třeba pečlivě vybírat. Vaše korunka krásy by mohla být špatným ošetřením i poničena.
foukané vlasy v kadeřnictví
 
Nejkrásnější ozdoba ženy
Vlasy mají být vždy nejkrásnější ozdobou ženy a lze toho se správným střihem a účesem vždy dosáhnout. Mnohé ženy z vlastní zkušenosti často udávají, že se jim vyplatilo donést ke kadeřnici fotky účesů, které by si představovaly. Správná kadeřnice potom již snáze poradí, zda právě pro Váš typ a Vaše vlasy je některý z nich vhodný. Kvalitní služba se pozná podle ochoty poradit a zájmu kadeřníce, která službu poskytuje, a proto by se měla umět na Vás naladit.

5/5 - (1 vote)
https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a277088_w1690_t1479329119.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a277088_w1690_t1479329119.jpgmulti-portal.czSlužbyStát se kadeřnicí bývá často snem mnohých malých dívek. A když je jejich záliba neopustí, mohou si dnes jako šikovné ve svém oboru založit kadeřnický salon a profesionálně poskytovat kompletní kadeřnické služby. Ty využívá většina žen i mužů, vždyť dbát o svůj zevnějšek je přirozenou součástí našeho života. Co všechno...