Uvažujete nad tím, že byste si našli nějakou brigádu z domova, abyste si mohli přilepšit na mateřské nebo třeba ke studiu? Najít si nějakou lukrativní práci z domu je poměrně obtížný úkol, protože internet se hemží různými podvodnými nabídkami, které nejsou spolehlivé, a už vůbec ne férové. Pokud byste rádi začali spolupracovat s nějakou spolehlivou firmou, tak určitě popřemýšlejte nad spoluprací se společností Selvintech s.r.o, která vám může poskytnout opravdu zajímavé pracovní podmínky, a ještě zajímavější přivýdělek. O co se jedná?
šiška na balíčku

Ruční výroba dekoračních předmětů

Společnost Selvintech se zabývá ruční výrobou kvalitních dekoračních předmětů, jako jsou například různé ozdoby na vánoční stromeček a tak podobně. Práce na doma teda tkví v tom, že byste se podíleli na výrobě těchto předmětů a firma je od vás následně odkoupila. Jediné, co potřebujete, tak být alespoň trošku kreativní a disponovat jistou manuální zručností, vše ostatní se jednoduše naučíte. Důležité je, abyste měli snahu se přiučit něco trochu nového a rozšířit si tak své obzory.

Láká vás to? Objednejte si startovací balíček, ve kterém vám přijdou všechny potřebné návody, a hlavně také potřebné komponenty, ze kterých budete následně vyrábět. Je jasné, že prvních pár kousků vás trošku potrápí, avšak s každou další vyrobenou dekorací to bude lehčí a lehčí, až se z toho nakonec vyklube váš nový koníček. Nejenom tedy, že to pro vás bude výborný zdroj peněz, bude to také vaše záliba, která vás bude bavit a naplňovat.
hotovost v ruce
ü Možnost pracovat z pohodlí domova
ü Vy sami jste správci svého času, pracujete jen tehdy, když vám to vyhovuje
ü Výše odměny závisí na počtu vyrobených dekorací
ü Vhodné pro každého, je potřeba pouze manuální zručnost a chuť se učit
ü Férové jednání a včasné vyplácení odměn přesně dle domluvených pravidel

multi-portal.czSlužbyUvažujete nad tím, že byste si našli nějakou brigádu z domova, abyste si mohli přilepšit na mateřské nebo třeba ke studiu? Najít si nějakou lukrativní práci z domu je poměrně obtížný úkol, protože internet se hemží různými podvodnými nabídkami, které nejsou...