Kdo by nechtěl být zdravější, krásnější a také se cítit více fit, být zkrátka v pohodě. V takovém případě to chce alespoň trochu změnit jídelníček a životní styl. Jak tedy na to?
Chcete zařadit do vašeho jídelníčky něco, co bude vašemu zdraví prospěšné? Potřebujete shodit pár přebytečných kilogramů nebo posílit imunitní systém? Pak vyzkoušejte třeba zázračnou křemelinu. Taje v podstatě sypkou horninou, kterou tvoří hlavně opálové schránky jednobuněčných řas. Dostupná je v podobě prášku a je především výrazným zdrojem křemíku, ale i dalších cenných látek. Je přírodním a organickým zdrojem tohoto prvku.

doplněk stravy

Účinky křemeliny na lidské zdraví

  • účinně pomáhá pročišťovat organismus od škodlivých látek – tento doplněk stravy je přírodním preparátem v boji proti nejrůznějším chemikáliím, parazitům a plísním, které se v těle mohou nacházet
  • očista tlustého střeva a detoxikace
  • pomáhá při hubnutí nenásilnou formou
  • napomáhá vstřebávání vápníku do kostí
  • posiluje imunitní systém
  • snižuje cholesterol
  • napomáhá při menopauze a ulevuje od jejich nepříjemných příznaků
  • zkrášluje – zajišťuje doplnění kolagenu, který je důležitý pro zdravý vzhled pokožky. Ta je pak pružnější a méně vrásčitá.

anatomie
A jak se tento přírodní doplněk stravy užívá?
Je to úplně jednoduché. Stačí jen zpočátku ½ čajové lžičky prášku smíchat s vodou nebo se šťávou a vypít. Postupně se dávky mohou navyšovat, až na 1 polévkovou lžíci denně.
Vyzkoušejte i vy tento starověký dar z přírody a udělejte něco prospěšného pro vaše zdraví. Doplňte vaše zásoby křemíku, buďte fit, v pohodě, zdravější a krásní, to vše díky tomuto produktu.
Zařaďte mezi vaše stravovací zvyklostí tento přírodní a zdraví prospěšný doplněk, který nejen zbaví vaše tělo nežádoucích škodlivin, ale také vám pomůže v mnoha jiných oblastech. A přitom je to tak snadné.

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a344627_w1690_t1558439909.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a344627_w1690_t1558439909.jpgmulti-portal.czNákupyKdo by nechtěl být zdravější, krásnější a také se cítit více fit, být zkrátka v pohodě. V takovém případě to chce alespoň trochu změnit jídelníček a životní styl. Jak tedy na to? Chcete zařadit do vašeho jídelníčky něco, co...