Vizitky jsou nadčasové, velice oblíbené i v dnešní době, kdy si můžeme najít všechny informace a kontakty na internetu. Vizitka je totiž něco, co je pro nás osobní, ztělesňuje kontakt s dotyčnou osobou. Vizitky mají velkou historii, jsou využívané již po staletí. Vznikly jako proužky papíru, postupně se rozšířily mezi šlechtice, kde se jednalo o ručně vypisované karty se všemi tituly majitele. Byly bohatě zdobené a používaly se téměř po celém světě. Později se začaly využívat k propagaci – firem, obchodů, podnikatelů.

vizitka v peněžence

V dnešní době již nemusíme vizitky složitě psát ručně ani je zdobit ručními kresbami. Spolu s masovým rozšířením tisku se tato práce zásadně ulehčila. Navíc se rozšířili i možnosti, jak vizitky ozvláštnit, aby byly originální a nepřehlédnutelné. Tisk vizitek provádí v celé republice spousta firem, pokud chcete mít vizitky krásné a kvalitní, pak se ptejte po referencích a vybírejte dle zkušeností. Ne všechny firmy jsou totiž stejně kvalitní a precizní. Především kvalita barev i použitého papíru je totiž zásadní.

prázdné vizitky a pera

Pokud chcete mít vizitky opravdu krásné a kvalitní, pak zvolte i kvalitní papír. Pro luxusní klientelu můžete zvolit klidně vizitky tištěné na ručním papíře, ty budou vypadat efektně a opravdu zaujmou. Vybrat si můžete z již přednastavených designů, nebo si navrhnout svůj vlastní, neotřelý, který nikdo nemá. Jde především o to, aby zaujala a byla zároveň přehledná. Spousta firem také nabízí spočítání nákladů na tisk vizitek Printuj.cz, spočítat náklady si můžete online, přes jejich speciální kalkulačku. Pokud se jedná o velký náklad vizitek, pak se navíc většinou nabízí i množstevní sleva.
Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ vizitek, věřte, že vizitky rozhodně nejsou zastaralé, udělají skvělou službu i v dnešní přetechnizované době. Navíc rozdávání vlastních vizitek vám často zvedne sebevědomí a zapůsobí i na klienty.

multi-portal.czSlužbyVizitky jsou nadčasové, velice oblíbené i v dnešní době, kdy si můžeme najít všechny informace a kontakty na internetu. Vizitka je totiž něco, co je pro nás osobní, ztělesňuje kontakt s dotyčnou osobou. Vizitky mají velkou historii, jsou využívané již po staletí. Vznikly jako proužky papíru, postupně se rozšířily...