Pokud jste single, a chcete se seznámit, nejlepší je vsadit na přirozenost, nepřehánět to s make-upem, ani být příliš vyzývavá, ale ani se chovat jako ušlápnutá chudinka. Muži sice nejdříve dají na první dojem, žena je musí na první pohled něčím zaujmout, ale pokud dojde k seznámení a mělo by pokračovat, muži si všímají více věcí, než si ženy vůbec myslí.

1)      Jistě, že každá žena chce být přitažlivá a sexy, pokud však na první rande přijdete v příliš sexy oblečení (i když s dobrým záměrem), vyvoláte tím v muži žárlivé myšlenky typu: to se takhle bude oblékat pořád? Muži byli, jsou a budou ješitní, a při výběru partnerky to platí dvojnásob.

2)      Již od první schůzky se chovejte přirozeně, pokud to tedy se seznámením myslíte vážně, muži sice polichotí, když se budete přehnaně vychvalovat např. pracovními úspěchy, ale na druhou stranu do budoucna by měl ve Vás vidinu kariéristky. Muži Vaši upřímnost ocení, mají rádi upřímné ženy.

3)      Muži touží po pohodovém a spokojeném vztahu, takže pokud se už na první schůzce budete ve všem litovat, dělat ze sebe největší chudinku, které všichni ubližují, věřte, že rychle vycouvají a vztah nebudou chtít ani začít.

4)      Muži sice mají rádi, když je chválíte, ale pokud mu u první společné večeře odsouhlasíte výběr menu a nápoje i pro sebe, na všechno mu budete kývat hlavou, to se mu moc líbit nebude, musíte mít na věci také svůj názor, pokud by to mělo pokračovat vztahem, muž počítá s tím, že přijde domů a bude si mít s kým promluvit, a ne mít doma loutku, která se vším, co on řekne, bude souhlasit.

5)      Ženy jsou zvyklé s kolegyněmi z práce nebo s kamarádkami probrat snad úplně vše, pokud jdete na první rande, nemusíte sdělovat svému možná budoucímu protějšku úplně vše, ano v komunikaci buďte uvolnění a mluvte pravdu, muž však hned nemusí vědět, která Vaše kolegyně je nesnesitelná a že Vaše kamarádka se bude rozvádět.

6)      Co muže odradí na sto procent, je hrubé, vulgární chování, uvědomte si, že ve Vás vidí např. budoucí matku svých dětí, a když na první večeři vulgárně vynadáte číšníkovi a při odchodu hrubě odstrčíte lidi kolem sebe, je po ještě nezačatém vztahu hned.

Nejlepší rada pro ty, kteří se chtějí seznámit a chystají se na první rande, zní:
–        buďte svá, přirozená, chovejte se slušně, a nedělejte ze sebe jiného člověka, jakým jste, pokud je to muž pro Vás, věřte, že tyhle vlastnosti ocení nejvíc.

multi-portal.czMužiPokud jste single, a chcete se seznámit, nejlepší je vsadit na přirozenost, nepřehánět to s make-upem, ani být příliš vyzývavá, ale ani se chovat jako ušlápnutá chudinka. Muži sice nejdříve dají na první dojem, žena je musí na první pohled něčím zaujmout, ale pokud dojde k seznámení a mělo...