Pro potřeby profesionálních dílen i pro běžné domácí kutily jsou vítanými pomocníky různé stroje a přístroje, které velice usnadní a urychlí práci. Není přeci zapotřebí se trápit s prací, kterou za nás může udělat někdo jiný a za mnohem kratší dobu. Jedním takovým pomocníkem, bez kterého si jistě většinou každá truhlářská dílna poradí jen těžko, je soustruh.
§ Jelikož jsou zákazníci výrobců například dřevěného nábytku nebo jiných dřevěných prvků stále náročnější a vyžadují pouze kvalitní výrobky, je zapotřebí mít k dispozici stále dokonalejší stroje a přístroje.
§ Proto výrobci potřebné techniky přicházejí neustále s novými a novými nápady, jak by se daly jejich produkty vylepšit.
soustruh
Jedním z nejžádanějších strojů je soustruh Série CL, který je prověřen časem i těmi, kdo na něm pracují. Už po desetiletí ho můžete najít jak v profesionálních dílnách, tak i mezi amatérskými výrobci dřevěných produktů. Pro svou velkou oblibu prochází stálým vývojem, který zaručuje stále lepší výkon. Například lože stroje mají zvětšené průměry pro možnost stabilnějšího postavení. Délka loží byla dále upravena tak, aby byla kompaktnější a praktičtější. Pokud uživatel potřebuje lože ještě prodloužit, lze je volitelně nastavit.
práce na soustrhu

Snadná obsluha

Stejným vývojem procházejí všechny stroje. Kupříkladu model MAXI-1, který je speciálně navržen tak, že disponuje velkými průměry a podporou pro těžkou práci v kompaktním designu. Ačkoliv se jedná o těžký litinový soustruh (jeho hmotnost je 231 kilogramů), je zde umožněno snadné a okamžité řízení rychlosti pomocí nejmodernějšího měniče. Výhodou tohoto soustruhu je i to, že je možné ovládací panel namontovat na obou koncích soustruhu.
§ Pro výrobce není problém v případě zájmu nabídnout službu ustavení a následné seřízení stroje.
§ Pokud je zapotřebí, je možné i zaškolení obsluhy.

multi-portal.czNákupyPro potřeby profesionálních dílen i pro běžné domácí kutily jsou vítanými pomocníky různé stroje a přístroje, které velice usnadní a urychlí práci. Není přeci zapotřebí se trápit s prací, kterou za nás může udělat někdo jiný a za mnohem kratší dobu. Jedním takovým pomocníkem, bez kterého si jistě většinou...