Zkrátka žijeme v době, kdy se dá většina elektronických zařízení různě propojovat a nabíjet skrze USB konektory. Ovšem aby všechno správně fungovalo a pasovalo, tak také potřebujeme správný kabel se správně padnoucí zástrčkou. Pokud náhodou se stane, že jsme na cestách a omylem jsme si vzali úplně jiný kabel, tak budeme mít problém. Samozřejmě, že si mobilní telefon pak nemůžeme nikde dobít, pokud někdo nebude v blízkosti se stejnou koncovkou. Řešení bude nalézt příslušný obchod a zakoupit si nový kabel, takže vlastně další do sbírky. Ale pozor ne všechny typy telefonu nám umožní koupit totožný s naším zařízením. Existuje skutečně mnoho druhů.

konektor

Jeden kabel pro všechna zařízení

Tak to by bylo přání vícero uživatelů. Vývoj v USB portech také nabírá svojí dokonalosti, a tak se na trhu objevuje naprostá novinka kabel USB type-C. Jedná se o neskutečně zajímavý model a hlavně i v tom, že i ten největší nešika, který se pořádně nemůže trefit do zdířky, tak tady rozhodně nebude mít žádný problém. Obě strany samotného konektoru jsou naprosto stejné, tudíž se připojení podaří ihned na poprvé. Samozřejmě to není vše, on totiž vyniká svojí univerzálností. Takže se dá prakticky použít na vše, na nabíjení, sdílení nebo přenášení dat. Bohužel zatím se tím může chlubit pouze Apple, ačkoliv se možná přidají ostatní výrobci. Pokud bychom ale přece jenom chtěli povzbudit, tak kabel můžeme používat již nyní i my, ale budeme potřebovat k němu připojit příslušný konektor.

technologie

Kvalitní provedení

Samozřejmě spokojenost zákazníka je na prvním místě a tak pokud bude provedení kabelu dokonce i s oboustrannými stejnými koncovkami, pak se dalo propojit bez problémů daleko více zařízení. Dal by se kabel použít na tablet, notebook, nabít z televize nebo od kamaráda. Navíc jsou odolné proti zlomení a poškození drátků, takže by se dal bez problémů převážet v tašce nebo batohu, aniž bychom se měli obávat nějakého poškození. To se ale rozhodně vyplatí.

multi-portal.czNákupyZkrátka žijeme v době, kdy se dá většina elektronických zařízení různě propojovat a nabíjet skrze USB konektory. Ovšem aby všechno správně fungovalo a pasovalo, tak také potřebujeme správný kabel se správně padnoucí zástrčkou. Pokud náhodou se stane, že jsme na cestách a omylem...