Na chvíli uniknout od shonu všedních dní a přenést se do světa, co vyznává zcela jiná pravidla. To není problém. Pomohou vám VR brýle. Moderní technologie umožňují stále opravdovější zážitky, a proto se svět her nestává jen světem pro děti. Propadly mu i miliony dospělých. Už dávno nám nestačí 3 tlačítka na klávesnici a černobílý monitor. Chceme prožívat prostředí hry a nechat se strhnout opravdovým zážitkem. Proto necháme naše smysly, aby je ovládla jiná realita. Ta virtuální. K tomu nám výborně poslouží některý z modelů brýlí na virtuální realitu. Díky nim je zážitek ze hry mnohem intenzivnější a umožní vám i sledování filmů.

žena s vr brýlemi

Nevyžadují vysokou investici

Mysleli jste, že si skvělý zážitek mohou užívat jen ti, kteří mají k dispozici desítky tisíc korun? Omyl. Brýle na virtuální realitu jsou dostupné za velmi příjemnou cenu. Dokonce k nim není potřeba ani vlastnit drahý počítač. Mnoho modelů dokonce můžete připojit k herní konzoli PlayStation. Samozřejmostí je, že jsou brýle vybaveny sluchátky a umožňují skvělý zážitek nejen z obrazu, ale i z prostorového vnímání nejrůznějších zvuků a herních efektů.

virtuální svét
Pohodlí při užívání

Hrou se necháte strhnout často i na několik hodin a budete se k ní vracet i následující den a po něm i ten další. Proto musí být brýle na virtuální realitu velmi pohodlné a lehké, aby vás neomezovaly v používání a nebyli jste unaveni. Musí vám dávat možnost rozhlížet se v rozsahu okruhu 360 stupňů a umožnit vám veškeré pohyby hlavou.
Obraz je do VR brýlí přenášený jednotlivě, prostřednictvím integrovaných obrazovek. Každé oko jej zpracovává samostatně a tím je vytvářený dojem 3D prostoru.

Vyzkoušejte, jak skvělý je to zážitek používat při hře kvalitní VR brýle. Dopřejte si ty se zabudovanými stereo sluchátky, perfektními čočkami a vybavené řadou ovládacích tlačítek.

multi-portal.czNákupyNa chvíli uniknout od shonu všedních dní a přenést se do světa, co vyznává zcela jiná pravidla. To není problém. Pomohou vám VR brýle. Moderní technologie umožňují stále opravdovější zážitky, a proto se svět her nestává jen světem pro děti. Propadly mu i miliony dospělých. Už dávno nám nestačí...