Pokud podnikáte často nejrůznější typy aktivit v přírodě a rádi si užíváte outdoorového dobrodružství, vyplatí se být vždy připraven a mít neustále po ruce něco, co vám pomůže v nejrůznějších situacích. To, co byste během vašich outdoorových aktivit mohli využít není nic jiného, než praktický a všestranný pomocník v podobě multifunkčního nože, jehož kvality oceníte v nejrůznějších situacích doma i venku.
multifunkční nůž
VYBERTE SI Z JEDNODUŠŠÍCH I PROPRACOVANĚJŠÍCH MODELŮ
Tohoto pomocníka si můžete vybrat hned z několika nejrůznějších provedení. Vybrat si tak můžete od nejjednodušších modelů, až po ty propracovanější, plné nejrůznějších funkcí, které byste mohli využít, a to nejen během vašich pobytů v přírodě. Při vašich outdoorových aktivitách můžete využít spousty nejrůznějších funkcí, které dané modely nabízejí. Vybírat také můžete z nejrůznějších provedení a designů, které vám kromě praktických vlastností poskytnou také zajímavý a kompaktní vzhled. Tento pomocník se vám navíc vejde i do té nejmenší kapsy a můžete ho tak mít neustále po ruce, ať už jste kdekoliv.
zavírací nožík
Spousta funkcí v jednom jediném nástroji
A na jaké vychytávky se můžete při výběru kapesního nože těšit? Objevte spousty možností jejich využití. Součástí tohoto praktického a šikovného pomocníka je například v základním provedení vývrtka, otvírák, párátko, pinzeta, v propracovanějším modelu potom navíc třeba také šroubovák, pilka na dřevo, výstružník a další. U propracovanějších modelů na vás čeká více než 10 užitečných náčiní v jednom jediném nožíku.
BUĎTE PŘIPRAVENI ZA KAŽDÉ SITUACE – Ať už jste fandou do outdoorových aktivit, nebo často pracujete na stavbě či na zahradě, určitě se vám vyplatí mít neustále po ruce tohoto praktického pomocníka, protože nikdy nevíte, kdy byste mohli ocenit jeho skvělé kvality.

multi-portal.czNákupyPokud podnikáte často nejrůznější typy aktivit v přírodě a rádi si užíváte outdoorového dobrodružství, vyplatí se být vždy připraven a mít neustále po ruce něco, co vám pomůže v nejrůznějších situacích. To, co byste během vašich outdoorových aktivit mohli využít není nic jiného, než praktický a všestranný pomocník v...