Ženě vykouzlíme úsměv na tváři stejně jako ho dokážeme zkazit. Nejvíce ženy rozčiluje, když zapomínáme na jejich narozeniny, na výročí, na narozeniny jejich rodičů a pak mužská nedostačující inciativa něco pro vztah dělat – přitom my prostě jenom nemáme potřebu všechno tak moc řešit, na všechno máme upozornění v kalendáři a výročí je prostě někdy v březnu.
mladá láska
Pro pochopení mužských a ženských světů je dobré si přečíst knihu Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, pár známých kroků však je nutné si připomínat i bez pomoci naučných knih. Jak tedy ženy nezklamat dodržováním jednoduchých vztahových zásad?
1.      Zapište si do diáře vaše výročí. Pokud ho nevíte, je lepší se opatrně zeptat (klidně oklikou), než nezeptat a nevědět.
2.      Zapište si do diáře narozeniny své přítelkyně.
3.      Pokud vám žena oznámí nějakou rodinnou akci, zkuste vnímat a rovněž si jí zapsat. Nezapomeňte přinést malou pozornost.
4.      Poznamenejte si i svátek své milé a popřejte ji dřív než všichni ostatní.
5.      Starejte se a ptejte se, co vaše žena dělá. Pište jí denně.
6.      Pokud si žena stěžuje, že nejste aktivní, zkuste ji vzít aspoň do kina nebo na večeři. Ač je to klišé, vždycky to zabere.
7.      Ať už slavíte Valentýna, 1. máje nebo obojí, něco podnikněte. Nebo aspoň navrhněte něco podniknout, aby byla vidět vaše snaha.
8.      Pokud máte akci s přáteli, řekněte to ženě dříve než den předem.
9.      Jestliže plánujete nějakou akci, výlet, sešlost, nezapomeňte, že ženu máte a automaticky se jí zeptejte, jestli by nechtěla jet s vámi.
srdce z malin
Těchto 9 bodů a jejich nedodržování a opomíjení často přivádí ženy k šílenství. Muži to nechápou a ženy si nad sklenkou vína stěžují svým kamarádkám. Samozřejmě existuje milion dalších věcí, které přivádí ženy ke štěstí, včetně dobrého milování, tohle jsou ovšem základní věci vedle důvěry a lásky k fungování vašeho vztahu. A jestli se vám většina z toho zdá malicherná a příčí se vám, pak je na místě se zeptat, zdali je tento vztah skutečně ten, který má přetrvávat, když se nechcete snažit ho aktivně udržovat. A vězte, že mezitím, co čtete tento článek, vaše žena čte, jak být pro své muže tou nejlepší ženou!

multi-portal.czMužiŽeně vykouzlíme úsměv na tváři stejně jako ho dokážeme zkazit. Nejvíce ženy rozčiluje, když zapomínáme na jejich narozeniny, na výročí, na narozeniny jejich rodičů a pak mužská nedostačující inciativa něco pro vztah dělat – přitom my prostě jenom nemáme potřebu všechno tak moc řešit, na všechno máme upozornění v kalendáři...