Být hezká a upravená by si jistě přála každá žena. Mnoho paní zejména v pozdějším věku však na svůj vzhled nedbá a na vnější úpravu si moc nepotrpí. Důvodem je často přemíra práce, domácí stereotyp a nechuť zajímat se o svůj vzhled.

Když nevíte, jak na to, doporučujeme navštívit kosmetický salon, kde vám vizážistka přesně určí, jaké líčení je pro vás to pravé. Sleduje se typ obličeje, jeho tvar, barva pleti a mnoho dalších detailů. Vizážistka vám doporučí typ líčení a kosmetička vás naučí vládnout všemi těmi voňavými přípravky.

Důležitý je základ make upu
Pro běžný denní základ líčení se hodí lehký tónovací krém, který nezvýrazňuje vrásky. Jeho aplikace houbičkou je nejlepší varianta. Je třeba zvolit tvářenkový rozjasňovač, který pleť rozjasní a udělá mladistvý vzhled. Je důležité, aby nebyl krém ani další přípravky použity v silné vrstvě, protože pak vše působí nepřirozeně a maskovitě.

To nám pomůže docílit správný výběr aplikačních štětců, které nesmí po jednom použití pelichat, rukojeť musí zůstat pevná a musí vydržet i pravidelné praní, protože hygiena je na místě.

Jak na tvar obočí?
Dalším bodem úpravy obličeje je docílit správný tvar obočí, které přísluší našemu tvaru obličeje. Obočí je třeba pravidelně vytrhávat na jeho koncích, abychom docílili jeho správný tvar. Detaily je pak možné docílit konturovací tužkou správné barvy. Vhodná úprava dovede ubrat ženě až deset let věku.

Jak udělat s oválu čtverec?
Zcela jednoduše. Pořídíme si modelovací tvářenku, která nám velmi dobře zůží tvář tam, kde je potřeba. Stačí nanést pár tahů štětcem tam, kde je třeba něco poopravit, kde nám příroda nenadělila. Nevolíme zásadně nápadné barvy, nejlépe je zvolit chladnější odstíny hnědo- bronzové. Budete překvapené, jak se váš tvar obličeje dokáže změnit pár tahy štětce.

Můžeme změnit i tvar rtů
V tom nám pomůže konturovací tužka na rty, která nám rty obtáhne do žádaného tvaru. Vnitřní plochu pak vybarvíme rtěnkou nebo pouze leskem na rty. Opět je pravidlo, že méně znamená více a lehčí barevný odstín udělá více parády než sytá červeň.

Tak co, už víte, jak se udělat krásná? Opravdu to svede každá z vás a sami budete překvapené, jak přitažlivý obličej se na vás bude  dívát ze zrcadla ve vaší koupelně. Tak neváhejte a jděte do toho.

multi-portal.czKrása Být hezká a upravená by si jistě přála každá žena. Mnoho paní zejména v pozdějším věku však na svůj vzhled nedbá a na vnější úpravu si moc nepotrpí. Důvodem je často přemíra práce, domácí stereotyp a nechuť zajímat se o svůj vzhled. Když nevíte, jak na to, doporučujeme navštívit kosmetický salon,...