Pokud se stále snažíte, ale marně, možná je na čase vyzkoušet něco jiného. Věřte tomu, že různé vajíčkové, ananasové, banánové, proteinové, nízko-sacharidové a všemožné diety opravdu nelze považovat za dlouhodobé řešení. Jestliže totiž chcete zhubnout trvale, musíte se naučit, jak se stravovat. Taková dieta vám obvykle pomůže shodit pár kilo, když se ale následně vrátíte k dřívějším stravovacím návykům, vrátí se vám zpátky nejen těch pár kilo, které jste shodili, ale také jako bonus něco navíc. To samozřejmě nechceme!
polévka s brokolicí
Proto je důležité, naučit se pracovat se svým tělem a naučit se správně stravovat. Změnit své stravovací návyky tak, abyste je mohli praktikovat po zbytek života nejen na sobě, ale klidně také na své rodině. Abyste vše zvládli tak, jak máte, je vhodné využít služby výživového poradce. Výživový poradce vám zpočátku může pomáhat shodit na cílovou hmotnost, které chcete dosáhnout, a následně vás může naučit, jak se správně stravovat po zbytek života tak, abyste žádné diety držet nemuseli. Jde pouze o dodržování stanovených pravidel.
zeleninové šťávy
Při první návštěvě u výživového poradce proběhne obvykle celková analýza vaší osobnosti. Jde tedy především o vážení, měření, zjištění, jaké máte stravovací návyky, co vám při hubnutí dělá největší problémy, a jaká je vaše dietní minulost (tedy zda jste již nějaké diety zkoušeli, jaké a s jakým výsledkem). Důležité je také stanovení cíle, kolik byste chtěli zhubnout. Následně přijde vyhodnocení, na základě kterého zjistíte, jak na tom vaše tělo je.
Dalším krokem je doporučení. Výživový poradce vám doporučí další postup, který by bylo vhodné dodržovat proto, abyste požadované hmotnosti dosáhli. Obvykle se dohodnete na vypracování nějakého jídelníčku a na nějakých kontrolách, kde se budete vážit a měřit, abyste zjistili, zda je snaha účinná.
metr u pomeranče
Zpočátku je potřeba dodržovat stanovený jídelníček, což vám může ulehčit problémy s vymýšlením jídel, s odhadem toho, kolik byste měli sníst a podobně. Postupem času ale tento jídelníček nebudete potřebovat, protože se díky tomu naučíte, které potraviny jsou vhodné, které naopak naprosto nevyhovující. Kolikrát denně byste měli jíst, jak velké množství… To vše vám pomůže i nadále, protože jde o to, abyste se cítili dobře, a abyste už nikdy neudělali ten krok zpátky k nezdravému životnímu stylu.

multi-portal.czSlužbyPokud se stále snažíte, ale marně, možná je na čase vyzkoušet něco jiného. Věřte tomu, že různé vajíčkové, ananasové, banánové, proteinové, nízko-sacharidové a všemožné diety opravdu nelze považovat za dlouhodobé řešení. Jestliže totiž chcete zhubnout trvale, musíte se naučit, jak se stravovat. Taková dieta vám obvykle pomůže shodit pár...