Jedete do našeho hlavního města a chcete se příjemně ubytovat? Chystáte se na výlet s rodinou, přáteli nebo jen tak s přítelem či přítelkyní? Vyberte luxusní hostel Akat. Ten vás opravdu příjemně překvapí. Luxus jde cítit z každičkého zákoutí, takže vás obklopí hřejivá atmosféra a pocit modernosti.
Hostel – Akat, je mimořádně přepychový hostel se vším komfortem, který byste si mohli přát.

ubytování v penzionu

Pracovní cesty budou příjemnější

Nejenom s rodinou a přáteli se dá cestovat. Mnoho lidí jezdí do našeho hlavního města také za účelem pracovním. Pracovní schůzky, domluvené termíny, školení, konference. To všechno jsou důvody pracovních cest. Abyste se mohli cítit během vaší práce příjemně a pohodlně. Hostel vám poskytne komfortní a zároveň moderní zázemí. Užijte si luxusu, vaše nasazení a pracovní výkony budou jistě lepší, když si dopřejete kvalitní ubytování.

klíč s kartou

Pohodlné, příjemné a za nízkou cenu
Lidé se často dívají nejenom na komfort, luxus a moderní prostředí, ale samozřejmě také na to, kolik zaplatí. V našem případě se jedná o lidové ceny. Navíc se nacházíme v centrální části Prahy, a i přesto máme velice rozumné ceny. Ubytovat se u nás může až 60 osob.

  • Ať už jedete za zábavou, zážitky a poznáním, nebo jste na pracovní cestě, vždy se můžete vracet do pokoje, kde vám bude příjemně a pohodlně a kde si budete užívat vysokého komfortu. Chceme, aby se u nás klienti cítili jako doma. Aby se po náročném dni plném zážitků a poznání nebo po vypjatém pracovním úkonu vraceli do pokoje, jako kdyby se vraceli domů.
  • Nacházíme se na Smíchovském nádraží, odkud vedou linky MHD po celém hlavním městě. Do historické části Prahy je to pouhých 15 minut metrem.
  • Ubytování je vhodné pro jednotlivce, pro páry i pro rodiny s dětmi. Vytvoříme vám klidné a pohodlné zázemí, abyste si po náročném dni mohli příjemně odpočinout a načerpat nové síly do dalších dnů plných zážitků nebo nových pracovních příležitostí.

multi-portal.czSlužbyJedete do našeho hlavního města a chcete se příjemně ubytovat? Chystáte se na výlet s rodinou, přáteli nebo jen tak s přítelem či přítelkyní? Vyberte luxusní hostel Akat. Ten vás opravdu příjemně překvapí. Luxus jde cítit z každičkého zákoutí, takže vás obklopí...