Narozeniny jsou dnem, který doslova vyzývá k oslavám a setkání rodiny a přátel. Je to tradice, díky které si každý rok co rok připomíná svoje životní jubileum a že je o další rok starší. Pozvaní hosté a rodina vymýšlejí nejrůznější dárky, aby oslavence či oslavenkyni potěšili, rozesmáli a příjemně překvapili. Ale jaký vymyslet dárek pro ženu k 50?
Jedná se o věk, kterému se říká polovina života a zároveň jde o okrouhlé jubileum, které si zaslouží pořádnou oslavu a spoustu jedinečných dárků. Často jde o dárky památeční, elegantní či dárky vtipné, vzpomínkové, které vykouzlí úsměv na tváři.

květiny a narozeninové přání

Pro ženy je tento věk další etapou života, kdy si užívají svoje dospívající či už dospělé děti a mnohé ženy už i vnoučata. Ale přitom jsou duchem pořád mladé a vitální a tomu je vhodné přizpůsobit i dárek pro ně.
Můžete je obdarovat zlatem a šperky, zážitky jako let balónem, dovolenou či wellness nebo zaplatit kurz vaření a podobně. Ale můžete vymyslet také něco zcela vlastního, a co bude doslova říkat, že jde o překvapení pro tuto konkrétní ženu.

zabalený dárek

Tričko nebo mikina s vlastním potiskem
Co dnes letí, tak to jsou mikiny a trička s vlastním potiskem. Jednoduše si vyberete barvu trička či mikiny, které jsou z kvalitních materiálů a necháte je potisknout originálními texty, obrázky či fotografiemi dle vašich vlastních nápadů.
Ideální překvapení i pro ženy k padesátinám, které mají smysl pro humor a můžete jim na tričko či mikinu nechat napsat něco vtipného či naopak vzpomínkový obrázek, fotku či text, který dámě něco připomene.
Nezapomínejte, že i v tomto věku jsou ženy pořád mladé a plné života a každé originální či vtipné překvapení jim udělá radost. Právě texty řeknou mnohé a můžete tak oslavenkyni vhodně povzbudit. Bude se pyšnit krásným tričkem či mikinou a hrdě oblečení nosit, protože bude vyrobené přímo pro ni.

multi-portal.czNákupyNarozeniny jsou dnem, který doslova vyzývá k oslavám a setkání rodiny a přátel. Je to tradice, díky které si každý rok co rok připomíná svoje životní jubileum a že je o další rok starší. Pozvaní hosté a rodina vymýšlejí nejrůznější dárky, aby oslavence či oslavenkyni potěšili, rozesmáli a příjemně...