Máte zápis v registru? Pokud s ním chcete žádat o půjčku, pak to není příliš dobrá startovní pozice. Pravda je taková, že se zápisem v registru můžete na půjčku v bance zapomenout. Bankovní domy nevidí takové problémy rády, takže jakmile se zjistí, že jste vlastníkem podobného vroubku v registru, vaše žádost o úvěr letí okamžitě do koše. A žádné vysvětlení vám nepomůže, byť by se jednalo o sebevíce zanedbatelný záznam.
Ovšem i se záznamem v registru se svět okolo vás nezboří. Dokonce existují takové půjčky, na jaké i v této situaci bez potíží dosáhnete. Konkrétně se jedná o hypotéku bez registru fahd.cz, na jakou narazíte v nebankovní společnosti.

chytrý telefon, kalkulačka, diář.jpg

Zápisy v registru je možné tolerovat

Výhodou tohoto typu půjčky je, že když o ni požádáte, tak její poskytovatel dokáže nad vašimi finančními prohřešky přivřít oko, někdy i obě dvě oči. V každém případě byste měli vědět, že tato půjčka rozhodně neznamená, že se o váš registr nikdo zajímat nebude. Ba naopak, je zřejmé, že je v něm něco v nepořádku, a tudíž si každý věřitel vaše registry důkladně prověří. Nicméně v nebankovních společnostech vědí, že nic není tak horké, jak to může zprvu vypadat, takže ani každý záznam v registru nemusí být důležitý. Ba naopak, drtivá většina záznamů v registru vypovídá především o vaší zapomětlivosti anebo zbrklosti, kvůli kterým jste zapomněli zaplatit za nějaké služby včas. A právě nad těmito záznamy je možné přimhouřit oči, protože o vaší schopnosti splácet zhola nic nevypovídají.sklenice s rozsypanými penězi.jpg

Méně výhodnou půjčku můžete refinancovat

Proto pokud i vás trápí záznam v registru a nemůžete si dovolit čekat, až vymizí, tak si sjednejte nebankovní hypotéku bez registru – pomůže vám vyřešit vaše starosti s penězi, a když budete chtít, tak ji po vymizení záznamu z registru můžete chytře a výhodně refinancovat, ať už v bance anebo opět v nebankovní společnosti.

multi-portal.czFinanceMáte zápis v registru? Pokud s ním chcete žádat o půjčku, pak to není příliš dobrá startovní pozice. Pravda je taková, že se zápisem v registru můžete na půjčku v bance zapomenout. Bankovní domy nevidí takové problémy rády, takže jakmile se...