Co firma či podnikatel, tak to jiné nároky na plnění veškerých cílů zvolené činnosti. Nejde být však na všech místech najednou a veškerou činnost i plnění cílů je potřebné si usnadnit. A právě od toho jsou veškeré firemní softwary a CRM systémy, díky kterým se následně firmám dobře daří.

sofrware

Pokud hledáte pro svoji firmu opravdu efektivní řešení a moderní CRM systém, tak mezi jedničky na trhu rozhodně patří Bitrix24.

Jeho funkce jsou určeny pro firmy všech velikostí, a dokonce pro malé podniky je možné využívat jej zcela zdarma při maximálním počtu uživatelů 12. Jinak se cena pohybuje do 200 EUR měsíčně, a i přes to je pořád nižší než měsíční platby za jiné služby.

Licenci na Bitrix24 si můžete pořídit i přímo od výrobce, ale při spolupráci s partnerem získáte spoustu dalších výhod, které vám výrobce neposkytne.

Co všechno Bitrix24 umí?


To, že patří mezi jedničky na trhu, je zásluhou nejen toho, že je možné jej využívat i zdarma, ale také toho, že i bezplatnou verzi lze využívat v cloudu i na serveru.

Nabízí spoustu efektivních funkcí, jako jsou databáze zákazníků a kontaktů, segmentace zákazníků, zpracování cenových nabídek, evidence objednávek, vystavování faktur a podobně.

S jeho využíváním získáte i bezplatný mail, virtuální call centrum i sms marketing. K tomu jsou k využití zdarma i různé šablony.

Jeho největší předností je nástroj určený pro tvorbu webových stránek a zdarma úložiště dokumentů, různých složek, kontaktů, zákazníků, seznamů produktů, cenových nabídek, objednávek, faktur atd.

Díky systému Bitrix24 můžete oslovovat stovky až tisíce zákazníků a pořád budete mít ve všem přehled a pořádek a vše na svém místě.

A co dalšího ještě Bitrix24 nabízí?

Provoz firmy obnáší spoustu dalších záležitostí, které potřebujete zpracovat, mít pod kontrolou a mít přehled. K tomu patří i nedokončené transakce, množství obchodních příležitostí, vyfakturovaní zákazníci, hodnocení prodejců a mnoho dalšího.

systém

A veškeré tyto a mnohé další informace vám Bitrix24 dokáže poskytnout. Licenci na Bitrix24 a jeho výhody získáte snadnou a bezplatnou registrací .

multi-portal.czSlužbyCo firma či podnikatel, tak to jiné nároky na plnění veškerých cílů zvolené činnosti. Nejde být však na všech místech najednou a veškerou činnost i plnění cílů je potřebné si usnadnit. A právě od toho jsou veškeré firemní softwary a CRM systémy, díky kterým se následně firmám dobře daří. ...