Každým rokem  ceny energií rostou. To je tvrdá realita. A tato situace nárustu cen energií bude rok od roku pro spotřebitele horší. Sledujeme, jak se rapidně mění počasí, jaké jsou ve světě tektonické poruchy. A dění ve velké politice se týká i nás. Nejenom v ceně energií.
elektrické vedení
Je zde naštěstí  více rozumných možností, jak tyto náklady na energie zkrotit. V mnoha domácnostech a firmách se budeme muset přizpůsobit. A hlavně pomoci si sami.
 
Boj o zákazníky
Tak by se dal nazvat trh s energií. MY, zákazníci,  jsme denně vystaveni nepřebernému množství nabídek. Výhodných i méně výhodných. Ale co je pro konkrétního spotřebitele skutečně výhodné, je velmi obtížné si vybrat.
Důležité je posoudit nabídky komplexně a v celé šíři. Neměli by jsme se řídit pouze porovnáním základních cen energie, což se ve většině případů stává. Ale toto na posouzení výhodnější nabídky nestačí.
zabezpečení peněženky 
Co dodavatelé energií převážně nabízejí

                                                                   1 . cenově výhodné produkty
                                                                   2.  cenová zvýhodnění
                                                                   3.  lepší služby, bonusy
                                                                   4.  věrnostní program se zákaznickou kartou
 
Důležité je zhodnocení míry výhodnosti nabídky

1.  cena energie
2.  doplňkové služby a jejich produkty
3.  věrnostní program se zákaznickou kartou a její využití pro vás
4.  bonusy, slevy, služby,
5. na jakou dobu se smlouva uzavírá

Každému zákazníku se vyplatí sledovat a hodnotit nabídky dodavatelů energie vždy komplexně a zvážit si každou nabídku. Aby výhodná nabídka byla opravdu výhodná pro vás.
komínek drobných na bankovkách
Je důležité si uvědomit, že nejenom cena energie, ale při správném využití doplňkových služeb, slev a bonusů, které dotyčný dodavatel energie nabízí, můžete si tak zákazník výrazně snížit náklady spojené s dodávkou energie.

4/5 - (1 vote)
https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a277723_w1690_t1481049247.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a277723_w1690_t1481049247.jpgmulti-portal.czFinanceKaždým rokem  ceny energií rostou. To je tvrdá realita. A tato situace nárustu cen energií bude rok od roku pro spotřebitele horší. Sledujeme, jak se rapidně mění počasí, jaké jsou ve světě tektonické poruchy. A dění ve velké politice se týká i nás. Nejenom v ceně energií. Je zde naštěstí  více rozumných možností, jak...