Žijeme v době, kdy už není pomalu nic nemožné. Pokud se tedy Evropská unie nebo jiný spolek tu moudrých lidí a tu pochybných existencí u vesla nerozhodne, že nám to či ono z moci úřední jednoduše zakáže. A nic tedy nebrání ani tomu, abychom spekulovali. Tedy abychom dávali své jmění všanc s nadějí na to, že nám to přinese snad i přímo pohádkové zisky.

kariéra

Na takových spekulacích se zbohatnout skutečně dá. A štěstěna může přát kdekomu, i tomu, kdo zrovna neoplývá tím nejvyšším ekonomickým vzděláním. Čehož všeobecně známým důkazem mohou být dejme tomu i naši bývalí veksláci, o kterých se věru často dalo říci leccos, jen ne to, že by šlo o génie.
Protože při podobném spekulování nejde o nic jiného, než o zvolení si správné strategie vedoucí k úspěchu. Tedy k pokud možno co největšímu zisku.
Pokud si tu zmíníme forex strategie, jsou v zásadě tři, a to podle jejich náročnosti. Jsou tu:

  • začátečník
  • pokročilý
  • a profi

Přičemž by prý měl začátečník využívat MACD a další klouzavé průměry pro určení trendu a dalšího možného pohybu sledovaného trhu tak, jak to dělají u Bloombergu, pokročilý by měl balancovat na předem známých hladinách, podle počáteční rovnováhy, jež rozdává karty na následující hodiny, dny i měsíce, s Bollingerovými pásy a s jedním až dvěma pomocníky pro potvrzení situace, a profíci by měli využívat pivotová high a low podle strategie založené na zkušenostech a objevit silné S/R úrovně, jež jim prozatím zůstaly skryty.

ekonomika

Tak jednoduché vlastně to spekulování je. Tedy pro ty, kdo všem těm zmíněným pojmům a dalším záležitostem rozumějí nebo o nich aspoň mají povědomí.
A my ostatní? Nám nezbývá, než si doplnit vzdělání dříve, než se do toho také vrhneme. A mezitím spekulovat tak, jak spekulujeme nejednou po celý život. A investovat dejme tomu do rumu, který nám zaručeně skýtá jistých plus mínus 40 %.

multi-portal.czSlužbyŽijeme v době, kdy už není pomalu nic nemožné. Pokud se tedy Evropská unie nebo jiný spolek tu moudrých lidí a tu pochybných existencí u vesla nerozhodne, že nám to či ono z moci úřední jednoduše zakáže. A nic tedy nebrání ani tomu,...