Cykloturistika získala poslední roky skutečně velkou oblibu. Díky tomu vzniká mnoho cyklostezek, které vedou mimo hlavní silnice a tak i dokonce na Šumavě si může zajezdit ne zrovna zdatný jezdec. Proč? Šumava je známá jako kopcovitá krajina, ovšem cyklostezky tady zvládnou v podstatě všichni podle svých možností a schopností, stačí si jen vybrat vhodnou a zajímavou trasu. Pak jen jízdu přizpůsobit samozřejmě své chuti. A je pravdou, že nikdo nikoho nenutí jezdit extrémně daleko, začít se dá se správnou výbavou i v místě svého bydliště. Samotní lékaři jízdu na kole doporučují. Je to přirozený rehabilitační nástroj. Dále jízdou ovlivňujeme velmi příznivě krevní tlak, cholesterol v krvi nebo obezitu.

cyklo kraťasy

Pořídit si kolo rozhodně nestačí

Pokud jsme se rozhodli si zakoupit kolo a jsme přesvědčeni o tom, že je to v podstatě to pravé co nám pomůže, tak to není rozhodně jediné, do čeho bychom měli investovat. Potřebujeme nejen kvalitní ochranné prvky, jako je samozřejmě helma a další pomůcky, které nám pomohou k větší bezpečnosti. Ovšem není na škodu si pořídit i kvalitní oblečení na kolo, které bude nejen padnoucí, ale především funkční. Pak přece jenom se v sedle kola cítíme skutečně skvěle.

kraťasy

Výběr kalhot je nesmírně důležitý

Vydržet celý den na kole nemusí být příjemné, když si nepořídíme správné oblečení. Když si vezmeme především v úvahu to, že jsou namáhané nejvíce citlivé orgány, tak investice do kalhot, ale i dámských cyklistických sukýnek se rozhodně vyplatí. Cyklo kraťasy craft jsou vybaveny speciálně vytvarovanou anatomickou vložkou. Její úkol je zmírnit dopady dlouhého sezení v sedle kola. Jen pozor takové oblečení je skvělé v tom, že se nosí na holé tělo bez spodního prádla. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který odvádí pot a udržuje příjemnou teplotu, samozřejmě jsou přiléhavé, poté skvěle kopírují postavu jezdce. Nechybí ani UV ochrana. Vyrábí se v pestré nabídce nejen provedení, ale i střihu a kombinaci různých barev, která je doplněna reflexními prvky.

multi-portal.czNákupyCykloturistika získala poslední roky skutečně velkou oblibu. Díky tomu vzniká mnoho cyklostezek, které vedou mimo hlavní silnice a tak i dokonce na Šumavě si může zajezdit ne zrovna zdatný jezdec. Proč? Šumava je známá jako kopcovitá krajina, ovšem...