Pokud jste hrdými fanoušky veškerých detektivních seriálů, kterými nás televizní stanice den co den úspěšně zásobuje, tak jste se určitě nejednou sami přestihli u toho, že řešíte běžné životní situace jakoby z pohledu nějakého toho pana detektiva. Nyní se vám naskytla výjimečná šance si nějakou tu záhadu opravdu zkusit vyřešit. Kde? No přeci v některých z únikových místností, které se právě tímto zabývají. Jednou takovou ukázkovou je určitě úniková hra Kutná Hora.

růžové karafiáty

Co se od vás čeká? Však to znáte sami nejlépe. Dostanete se do opuštěného prostoru, kde bude několik indicií, za jejichž pomoci musíte do uplynutí určitého časového limitu vyřešit celou záhadu a tím si vykoupit svobodu. Většinou se doba, kterou máte na přemýšlení a dumání nad tím, co se v dané místnosti asi odehrálo, pohybuje okolo sedmdesáti minut, ale podle míst se tento vyměřený čas může zajisté měnit.

Kde se tyto místnosti nacházejí? Majitelé, této lehce kontroverzní a adrenalinové zábavy, obvykle investují do nějakých starých a polorozpadlých budov, v jejichž prostředí vytvoří pak takovéto zábavní centrum, ve kterých je většinou k dispozici i nějaké to sociální zařízení, kavárna a různé prolézačky pro děti. Na tento způsob vznikají v dnešní době i různé jump areny, kde teda na vás nečíhá žádná záhada, ale jen moře zábavy.

staré knihy

Všechny tyto zábavy jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Takže pokud nevíte, co vymyslet svým ratolestem za program na blížící se prázdniny, tak neváhejte a zkuste pro jednou něco nového. Uvidíte, že to nadchne nejen vaše potomky, ale že to pohltí dokonce i vás a na chvíli vás to vyprostí z toho kolotoče, kterým si rodič bohužel musí projít. Takže neváhejte a ještě dnes si zavolejte do vašeho nejbližšího únikového centra a dejte tím zelnou novým zkušenostem a vzpomínkám. Můžete si totiž být jistí, že těch si z těchto místností odnesete opravdu spoustu a ještě dlouho na ně budete vzpomínat.

multi-portal.czSlužbyPokud jste hrdými fanoušky veškerých detektivních seriálů, kterými nás televizní stanice den co den úspěšně zásobuje, tak jste se určitě nejednou sami přestihli u toho, že řešíte běžné životní situace jakoby z pohledu nějakého toho pana detektiva. Nyní se vám naskytla výjimečná šance...