Možná už i vy jste se někdy na silnici dostali do pořádně složité situace. Stačí ujet několik málo kilometrů od místa výjezdu a situace na silnici se může dramaticky změnit. A není k tomu potřeba nic mimořádného, bohatě postačí, pokud na nějaké údolí padne mlha. A v tom případě je jedno, zda se právě v tomto údolí nachází frekventovaný městský okruh anebo naopak opuštěná venkovská silnice. Způsobit dopravní nehodu můžete v takových zhoršených jízdních podmínkách snadno, ať už narazíte do někoho před vámi v hustém provozu anebo třeba do osamělého jezdce, kterého nečekáte. A někdy nemusí jít ani o srážku s automobilem, ale třeba i s lesní zvěří.
head light
V situacích se sníženou viditelností je vždy maximálně důležité kvalitní osvětlení. Pokud budete solidně vidět vy sami, a pokud ostatní dobře uvidí vás, tak se pravděpodobnost takových problémů výrazně sníží. Někdy je ovšem marné mluvit o nějaké solidní viditelnosti, mnohdy jde prostě jen o to, zahlédnout záblesk světla, abyste měli jasno o tom, jaká je dopravní situace ve vašem okolí.
To, jak se v takové chvíli zachováte, jen těžko dopředu ovlivníte. Větší šanci na úspěšné zvládnutí složitých jízdních podmínek mají samozřejmě zkušení řidiči, ovšem i ti se mohou dostat do problémů, třeba v případě, kdy je zklame vybavení jejich automobilu.
provoz taxi
Ovšem kvalitně si vybavit svůj automobil můžeme my všichni bez rozdílu v našich zkušenostech. Pokud jde o špatnou viditelnost, tak je jasné, že v takové situaci budou hrát velkou roli kvalitní autožárovky, které nám poskytnou dostatek světla, a upozorní na naše vozidlo také ostatní okolo jedoucí řidiče. Pokud tedy nyní váháte, na jaké autožárovky se vyplatí vsadit, pak vás jistě nezklamou autožárovky osram cool blue intense, které vám poskytnou výrazné namodralé světlo, jež zlepší vaši viditelnost, a zároveň vás nikdo nepřehlédne.

multi-portal.czNákupyMožná už i vy jste se někdy na silnici dostali do pořádně složité situace. Stačí ujet několik málo kilometrů od místa výjezdu a situace na silnici se může dramaticky změnit. A není k tomu potřeba nic mimořádného, bohatě postačí, pokud na nějaké údolí...