Pokud ve vás dřímá dobrodruh, tak je ten nejvyšší čas ho ze sebe vypustit a začít si konečně užívat. Jste zrovna v těch nejlepších letech a cestování snad nikdy nebylo jednodušší, takže neváhejte a vydejte se letos na nějakou opravdu bláznivou dovolenou a to třeba i nějakou vyloženě netradiční metodou. Jednou z nich může být pronajmutí si mobilního domu nebo třeba cestování jen s krosnou na zádech a popojíždění z destinací pouhým stopem. Tento druh přejíždění rozhodně není vhodné pro cestování v jednom, neboť nikdy nevíte ke komu nastoupíte a může to být někdy opravdu nebezpečné a to hlavně pro mladé dívky. Nikdy se tedy nevydávejte na cesty úplně sami a co hůř bez toho, aniž byste o svých plánech někomu řekli.

karavana

Kromě pronajímání si pojízdného domu nebo stopování existuje samozřejmě i plno dalších možností, jak i užít léto. Jednou velmi oblíbenou destinací pro české obyvatele bývá voda. Češi milují vodáctví a vše kolem a popravdě se vůbec není čemu divit. Není to dovolená, která by vás stála kdovíkolik peněz a když si vezmete s sebou jídlo, tak vlastně platíte jen za loď a stan a to nejsou částky, které by převyšovaly tisíce korun. Co budete určitě potřebovat je kvalitní spacák a karimatka, neboť noci i v létě dovedou být někdy opravdu chladné a nikdy nevíte, kdy vás potká nějaká ta přeháňka či bouřka, takže je vždy lepší být připraven na tu horší variantu a doufat v tu nejlepší.

dobrodružství

K vodě neodmyslitelně patří táborák a kytara. Proto si s sebou určitě vezměte do party nějakého toho muzikanta tělem i duší, který zpříjemní vaše večery u dohasínajícího ohně. Věřte, že na ty zážitky, co prožijete v kánoích vám budou ještě dlouhou kouzlit úsměv na tvářích a budete na ně s vděčností vzpomínat. Neváhejte tedy a ještě dnes si sestavte svou hvězdnou posádku a vyrazte vstříc novým dobrodružstvím.

multi-portal.czBydleníPokud ve vás dřímá dobrodruh, tak je ten nejvyšší čas ho ze sebe vypustit a začít si konečně užívat. Jste zrovna v těch nejlepších letech a cestování snad nikdy nebylo jednodušší, takže neváhejte a vydejte se letos na nějakou opravdu bláznivou dovolenou a to třeba i nějakou vyloženě netradiční...