Pokud cestujete často i dále než jen po ČR, tak s sebou jistě taháte spoustu věcí. Občas si s sebou chcete vzít kolo, ale pokud nemáte vozidlo combi, tak ho jen těžce složíte do kufru. Další variantou může být to, že chcete někomu pomoc se stěhováním nebo vy sami osobně potřebujete převézt větší množství materiálu či nábytku. K tomu poslouží tažná zařízení, která Vám pomohou s přepravou větších věcí nebo prostě toho, čeho máte hodně a nevejde se Vám to do auta.
přípojka tažného zařízení
Například pokud máte na autě „kouli“, tak za ní můžete připojit jednoduše tažné zařízení. Na to si můžete zaháknout třeba vozík, do kterého můžete dát dřevo, když jste před nedávnem pokáceli pár stromů na zahradě. Dále pokud něco stavíte, tak například cement se Vám nemusí vejít do auta a vy jej můžete umístit také do tohoto vozíku. Tažné zařízení je tedy skvělým pomocníkem pro všechny, kteří nemají dodávku anebo jim nestačí combi, protože toho tahají mnohem více. Je však potřeba mít na tento vozík určité zkušenosti s řízením, protože přeci jenom najednou budete mít za autem ještě něco víc. Takže například zatáčky a couvání nebude úplně nejjednodušší.
Jedete na dovolenou? Tak to využijete také. Můžete si dozadu namontovat držák, na který poté usadíte kola, se kterými vyrazíte kamkoliv na dovču. Nemusíte se tedy namáhat se sklápěním sedaček nebo s instalací „zahrádky“ na střechu, protože vše bude mít své místečko. I kola, která s Vámi vyrazí pryč z domova.
tažný hák
Toto zařízení nemusí být drahé. Mohou být kvalitní a zároveň i pro nová moderní vozidla, a přitom za ně neutratíte několik tisíc. Ke všemu si nezapomeňte dokoupit elektro kabeláž, která zajišťuje to, že držáku na kola, vozíku nebo jiných zařízeních bude vidět to, že brzdíte nebo to, že dáváte blinkr. Vždy si všechno po zapojení zkontrolujte, abyste předešli dopravní nehodě.

multi-portal.czNákupyPokud cestujete často i dále než jen po ČR, tak s sebou jistě taháte spoustu věcí. Občas si s sebou chcete vzít kolo, ale pokud nemáte vozidlo combi, tak ho jen těžce složíte do kufru. Další variantou může být to,...