Naše skvělé designové studio funguje dlouhou dobu a architekti mají celou řadu dlouhých a zajímavých zkušeností, jsou to odborníci, kteří mají vystudované vysoké školy a přesně vědí, co mají dělat, kde, co navrhnout, co se, k čemu hodí a jak to všechno vlastně probíhá a jak to vypadá. Právě naše design studio nabízí služby v realizaci bytové architektury, takže si můžete dle svých přání a domluvit termín a architekt přijde k vám, zaměří si prostory, graficky http://www.hellichovka.cz/spsg/graficky-design navrhne, jak by to mohlo vypadat, vy si samozřejmě návrh prohlédnete a sami uvidíte, jak to všechno může, ale nemusí vypadat. Jedná se pouze o návrh. Také je důležité, že umíme zohlednit vaše finanční požadavky, to třeba ostatní firmy moc dobře neumí a my se zkusíme v tomhle směru přizpůsobit vašim podmínkám a také tomu, co máte k dispozici. Jedno, jak malý byt máte, protože se tohle vždy dá vytvořit tak, aby to bylo dobré.

kuchyně

Naše práce nás baví

Každý by měl určitě dělat je to, co jej bude bavit, protože tohle prostě nemůže ani jinak jít. Když budete dělat práci, která vás nenaplňuje, tak to nedopadne dobře a všechno to bude špatně. Jelikož se tím zabýváme a je to naším koníčkem, tak vám můžeme snadno nabídnout dobré služby. Krásný dětský pokoj, kdy vyřešíme malé prostory a budeme dávat hlavně důraz na bezpečnostní prvky celého pokoje, to je podstatné. U obývacího pokoje víme, na co se zaměřit, jak by to mělo vypadat, aby to bylo co nejvíce praktické. Některé detaily vám nemusí dojít a barevné cítění nemá každý, takže na to je potřeba také myslet. Dokážeme vymyslet takové prvky, které jsou originální a nápadité, že by vás ani nenapadlo, že by to bylo možné.

pokoj

Jak postupujeme
· první schůzka
· zaměření
· návrh a 3D vizualizace
· případné změny
· cenová nabídka
· realizace
Všechny body důkladně dodržujeme. Dodržujeme to nejdůležitější, a to jsou termíny.

multi-portal.czSlužbyNaše skvělé designové studio funguje dlouhou dobu a architekti mají celou řadu dlouhých a zajímavých zkušeností, jsou to odborníci, kteří mají vystudované vysoké školy a přesně vědí, co mají dělat, kde, co navrhnout, co se, k čemu hodí a jak to...