Znáte to, potkáte přitažlivého muže, který je i vtipný a milý, ale nejde přehlédnout, malý detail, který úplně ruší jinak docela zajímavý outfit. I když se čeští muži docela polepšili a už i ví jak na to, jsou věci, které si prostě neodpustí a některých chyb se dopouštějí opakovaně, jaké to jsou?
řidič v obleku

Elegantní, ale tak trochu mimo

Muži, zvláště pak ti co do práce musejí nosit obleky, se často dopouštějí jedné velké chyby. Tou je špatná délka jejich kravaty. Buď je moc krátká, nebo naopak zbytečně moc dlouhá. Správně by kravata měla být dlouhá tak, aby končila u spony pásku. Příliš krátká kravata končící někde u pupíku působí docela legračním dojmem, a pokud je až příliš moc dlouhá, říkáme si, po kom tu kravatu vlastně zdědil. Takže takhle vážně ne. Dalším prohřeškem co se týče kravaty a košile, je kravata uvázaná na košili s krátkými rukávy. Košile s krátkými rukávy se hodí pro méně formální příležitosti a kravata do ní nepatří – a už vůbec ne v kombinaci s oblekem. Dovršením toho všeho jsou pak ušmudlané, špinavé nebo dokonce okopané boty. Muži moc nehledí na to, jestli mají své botky naleštěné a čisté, ale přeci jen vyjít v botách, ve kterých jste před měsícem přešlapovali kaluže a nikdo se jich od té doby ani nedotkl, vypadají hrozně a pokazí úplně celý dojem. A ještě, když si na záda dají batoh a vyrazí na poradu – pánové zkuste raději tašku přes rameno nebo kufřík.
upocený pracovník

Pozor na letní teploty

V létě pánové dost často zapomínají použít ráno před odchodem z domova deodorant. Co na tom, že máte vyprané a voňavé oblečení. Během dne se každé tělo potí, a to nemluvě o letních měsících. A tak se propoceným koláčům nevyhne skoro nikdo, nejhorší co může být je k tomu ještě zápach potu. Každý muž by povinně měl deodorant každé ráno používat. A pokud je vám hodně teplo a nazujete sandály prosím vyzujte se ze svých ponožek. Bizardní a komické je, když vidíme pěkně oblečeného muže, který je zapomněl zout.
 

multi-portal.czMužiZnáte to, potkáte přitažlivého muže, který je i vtipný a milý, ale nejde přehlédnout, malý detail, který úplně ruší jinak docela zajímavý outfit. I když se čeští muži docela polepšili a už i ví jak na to, jsou věci, které si prostě neodpustí a některých chyb se dopouštějí opakovaně,...