Také vás od vysněné dovolené u moře odrazuje především doprava? Letecká je příliš drahá a také ji ne všichni dobře snášíme a autem už si tam příliš netroufáme. Děláte dobře, byl by to zbytečný stres, který by vám zasloužený odpočinek jen pokazil. Myslet celou dobu pobytu u moře na to, že se budete muset opět dopravit zpět, je jistě nepříjemné.

autobus na dovolenou
§ Pokud bychom se v dobách před patnácti nebo dvaceti lety někoho zeptali, jaká byla dovolená v Chorvatsku autobusem, asi by zvedl významně oči až k nebi.
§ Je to jasné, dřívější autobusy rozhodně nevynikaly přílišnou pohodlností.
§ A sedět strnule několik dlouhých hodin v nepohodlném sedadle bylo spíše za trest.
Dnes je situace docela jiná. Současní dopravci vědí, jak důležité je pohodlí jejich klientů. Proto se doslova předhánějí v tom, který autobus bude lépe vybaven a který bude tudíž žádanější.
§ Základem jsou nové a moderní autobusy, kterým ve vybavení nechybí
o klimatizace
o WC
o bezpečnostní pásy
o pohodlná sedadla, která jsou polohovatelná do čtyř směrů
o LCD na promítání filmů
o Wifi.
Zdá se vám, že ještě něco chybí? V žádném případě. Pokud vás napadla zásuvka USB, tak ta je tu samozřejmě také.
interiér autobusu

Rozhodně se cestou neztratíte

Je zřejmé, že cesta jako taková se zkrátit nedá. Dá se ale udělat maximum pro to, aby byla co nejpříjemnější a vypadala tudíž jako super krátká.
§ Proto se budete moci zabavit sledováním filmů na DVD.
§ Kromě toho je pro vás připravené jak teplé, tak i studené občerstvení.
Takže nezapomeňte, vy se nebudete „kodrcat“ k moři, ale vy se tam pohodlně dopravíte nejmodernějším autobusem, který můžete v současné době najít. Kromě všech uvedených pozitiv, je tu ještě nejméně jedno.
o Mohlo by vás také zajímat, že jsou autobusy monitorovány GPS, a tudíž vám operátor může okamžitě sdělit momentální polohu a také z toho odvodit přesný čas příjezdu.

multi-portal.czSlužbyTaké vás od vysněné dovolené u moře odrazuje především doprava? Letecká je příliš drahá a také ji ne všichni dobře snášíme a autem už si tam příliš netroufáme. Děláte dobře, byl by to zbytečný stres, který by vám zasloužený odpočinek jen pokazil. Myslet celou dobu pobytu...