Mnoho žen si přeje husté a dlouhé vlasy. Ve skutečnosti však málokterá má to štěstí, že si takových kadeří může užívat. Pokud patříte mezi ty méně šťastné, pak jste možná zatoužila po nějaké změně. Tato změna přitom může být velmi výrazná. Stačí vám k tomu prémiové prodloužení vlasů, díky kterému si budete moci užívat takových kadeří, o kterých jste vždy jenom snila. Možná si myslíte, že získat takové kadeře je složité, avšak opak je pravdou. Řešením je právě umělé prodlužování, které tkví v nasazení pravých kadeří na ty stávající. Pro mnohé je to právě jediný možný způsob, jak si mohou užívat krásných kadeří. Je to tedy příležitost i pro vás udělat něco se svou nespokojeností.
Příčesek pro dámy

Jednoduché, rychlé a elegantní

V základu existují dva způsoby, kterými je možné příčesky nasadit. Jde o takzvané Clip-in a Flip-in. Prémiová kvalita se však vyskytuje spíše u typu Clip-in, které se charakterizují hned několika variantami, a to nejenom barevnými, ale také délkovými. Co vám mohou tyto příčesky obecně nabídnout?
Prodloužení o třech různých velikostech
Devět různých odstínů, kdy je vybrán ten nejvíce se podobající výchozímu stavu
Prémiová kvalita vycházející z těch nejlepších přírodních kadeří
Pomůcky pro prodlužování vlasů

K tomu, abyste si mohla užívat nových kadeří, vám stačí nechat si poradit odstín, případně zvolit správnou délku. Nasazení pak již není nic náročného, a proto to zvládnete velmi pohodlně i svépomocí. Na základě nasazení se pak můžete těšit na nový vzhled, který vám bude dopřán právě skrze nové účesy. Ty si budete moci konečně tvořit z hustých kadeřích, které budou mít takovou délku, která je pro tyto potřeby tou nejvhodnější. Proto zapomeňte na nešťastné chvíle, kdy jste litovala toho, že jste se kdysi nechala odstříhat. Tohle vás již nyní trápit nemusí, protože je zde náhrada, kterou oceníte všemi deseti prsty.

multi-portal.czKrásaMnoho žen si přeje husté a dlouhé vlasy. Ve skutečnosti však málokterá má to štěstí, že si takových kadeří může užívat. Pokud patříte mezi ty méně šťastné, pak jste možná zatoužila po nějaké změně. Tato změna přitom může být velmi výrazná. Stačí vám k tomu prémiové prodloužení vlasů, díky...