Chtěli byste vyzkoušet nějaký alternativní způsob řešení různých druhů problémů? Máte šrámy na duši? Toužíte najít klid pro vaše tělo i duši? Vyzkoušejte novou speciální terapii, při které absolvujete libovolně dlouhý pobyt sami nebo v páru, a to v chatce bez světla, jedná se totiž o léčbu tmou. S čím vším vám tento druh terapie může pomoci?

lokální tma

Na jaké problémy je tato terapie jako stvořená?
Tato terapie vám pomůže především v tom ohledu, že se v dnešní hektické a uspěchané době alespoň na chvíli zastavíte. Pomůže vám to také k utřídění myšlenek, v ujasnění si vašich cílů a vaší další cesty životem. Tato terapie má dokonale očistné účinky. Budete v tmavé místnosti jen sami se sebou, bez televize, mobilu a internetu, a i to je v dnešní době velice osvobozující, alespoň na chvíli se odpoutat od moderních technologií. Při této terapii se dokonale uklidníte.

Kdy a na jak dlouho?
To už je na vás, jednoduše si zarezervujte pobyt v chatce na jednu noc, na týden nebo i klidně na déle, záleží jen a jen na vás.

polární tma

A co stravování během léčebného pobytu?
I tohle čistě záleží na vás. Každopádně o jídlo bude postaráno. Stravu přináší do chatky jednou za den tzv. jídlonosiči. Pak už je na vás kolik a čeho sníte, na co budete mít chuť. Nechybí možnost veganské nebo raw stravy.
Stále ještě váháte ohledně toho, zdali do léčby tmou jít? Pak si přečtěte zkušenosti těch, kteří už mají tuto terapii za sebou a možná právě tyto jejich zkušenosti vám pomohou snáze se rozhodnout, zda do toho jít či nikoliv.
Vyzkoušejte tuto jedinečnou terapii, která vám může pomoci v mnoha ohledech. Odpoutejte se od starostí všedních dnů tímto skvělým způsobem a zarezervujte si pobyt v chatce, kde absolvujete léčbu tmou, ať už sami nebo třeba v páru. Zažijete něco nového, nepoznaného a po pobytu se pak budete cítit o poznání lépe.

multi-portal.czŽivotní stylChtěli byste vyzkoušet nějaký alternativní způsob řešení různých druhů problémů? Máte šrámy na duši? Toužíte najít klid pro vaše tělo i duši? Vyzkoušejte novou speciální terapii, při které absolvujete libovolně dlouhý pobyt sami nebo v páru, a to v chatce bez světla, jedná se totiž o léčbu tmou. S...