Na nevyrábíme pouze plechové garáže, ale také kotce pro Vaše čtyřnohé miláčky. Štěká Váš pejsek na návštěvy a Vy ho zkrátka potřebujete na chvíli někam „odklidit?“ Anebo jej musíte zkrátka nechat venku, ale bojíte se, že začne pršet? Venku to sice na bouřku vypadá, ale pejska doma sami nechat z nějakého důvodu nemůžete anebo nechcete… Pokud zkrátka svého pejska potřebujete nechat po nějakou dobu venku, jsou naše kotce velice pohodlným řešením jak pro Vás, tak pro Vaše mazlíčky. Vypadají elegantně, jsou prostorné a spolehlivě ochrání Vaše zvířátko jak před počasím, tak třeba i před jinými zvířecími návštěvníky anebo zkrátka a jednoduše – před útěkem.

velký pes, boxer

A nemusíte do nich umisťovat pouze pejsky, kotce se skvěle hodí pro jakékoli zvířátko. Naše kotce jsou skutečně bytelné a vyrobeny z kvalitního pozinkovaného materiálu. Pokud se rozhodnete, že chcete vnitřek kotce doplnit ještě o dřevěnou podlahu, nabízíte svému miláčkovi nevídaný komfort, který jistě ocení. Nemusíte se bát, že bude ve stresu. V kotci bude cítit pocit bezpečí a bude se cítit chráněn ze všech stran. Zvláště, pokud jej „dovybavíte“ jeho oblíbenými hračkami nebo třeba i pamlsky. Samozřejmostí je, že si můžete navolit, jak daleko chcete mít mřížky od sebe, aby miláček neproklouzl.

pejsek v kotci

Pokud chcete do kotce nainstalovat nějaké doplňky, jako třeba držáky na misky, nevidíme v tom žádný problém a velice rádi Vám vyjdeme vstříc. A že nejste úplně zruční kutilové? To není vůbec žádný problém. Po celé České republice dodáváme a instalujeme naše produkty bezplatně – zcela zdarma! Věříme totiž, že to nejlepší pro firmu je právě její spokojený zákazník. Dbáme tedy o Váš komfort a snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, jak nejlépe to jen dovedeme. Není totiž nic lepšího, než pocit, když se k Vám vrací spokojení klienti a neváhají Vás doporučit i svým známým.

multi-portal.czNákupyNa nevyrábíme pouze plechové garáže, ale také kotce pro Vaše čtyřnohé miláčky. Štěká Váš pejsek na návštěvy a Vy ho zkrátka potřebujete na chvíli někam 'odklidit?' Anebo jej musíte zkrátka nechat venku, ale bojíte se, že začne pršet? Venku to sice na bouřku vypadá, ale pejska doma...