Možná byste si ani neřekli, jak krásné mohou být proutěné věnce, které se v dnešní době hojně vyskytují v kterémkoli ročním období. Proutěné podklady totiž můžete nazdobit nejrůznějšími způsoby, a to jak živými, tak i umělými nebo sušenými květinami, které ve výsledku vypadají skvěle a hodí se pro interiérovou i venkovní výzdobu.

proutěný věnec

Poslední roky se tyto podklady hojně využívají také na adventní věnce. Dají se krásně nazdobit sušeným ovocem, skořicí nebo krásně třpytivými hvězdičkami, které skvěle ladí k adventním svíčkám. Existuje také mnoho druhů.Proutěný věnec si můžete vybrat například v bílém či hnědém provedení, ovšem také jsou k dostání ze slabých větviček, s pytlovinou nebo z tradičních větších proutků.
Proč pracovat právě s proutěným základem, jaké jsou jeho přední výhody?

  • Nemusíte jej celý zakrývat, stačí ho jen nazdobit
  • Práce s hladkým povrchem je opravdu jednoduchá
  • Výsledek je elegantní a opravdu moderní

Praktické řešení

Naše společnost dokáže nabídnout tyto podložky za skutečně skvělé ceny, takže se Vám vyplatí u nás nakoupit zvlášť pokud jste majitelem květinářství či nějakého studia, kde prodáváte věnce nejrůznějších typů. Pokud byste ovšem chtěli jen něco pro vlastní potřebu, určitě si u nás také vyberete. Kromě samotných podložek si můžete nakoupit mnoho dalšího, jako je například sušené ovoce na odzobu, nejrůznější šišky, zápichy, stuhy, ale také aranžovací hmoty či ozdoby v podobě andělíčků, srdíček a další.

přírodní věnec

Nechte volnou uzdu své fantazii a vybírejte z širokého sortimentu, ve kterém najdete komponenty pro nejrůznější tvoření. Udělejte si radost a mějte nejkrásněji ozdobené dveře nebo vánoční stůl! Pokud byste chtěli mít opravdu originální proutěný věnec, můžete vyzkoušet nejrůznější zdobné laky, kterými ještě vylepšíte celkový vzhled, zvlášť když ho nazdobíte – ať už přírodním způsobem nebo krásnými moderními doplňky.

multi-portal.czNákupyMožná byste si ani neřekli, jak krásné mohou být proutěné věnce, které se v dnešní době hojně vyskytují v kterémkoli ročním období. Proutěné podklady totiž můžete nazdobit nejrůznějšími způsoby, a to jak živými, tak i umělými nebo sušenými květinami, které ve výsledku...