Halové sporty
Hlavní je mít podrážky s materiálů, které nebudou na podlaze klouzat. Prodyšnost a tlumení by neměli chybět. Můžete vybírat ze značek Adidas, Wilson a dalších. Ceny od 750 Kč do 3000 Kč.
 
Tenis
Zde je potřeba opravdu jinou než tenisovou obuv nepoužívat. Při dobíhání míčku už potřebujete speciální tvar vložky s dynamickým odpružením celé boty. K výběru máte značky jako je například Adidas a další. Ceny do 3 000 Kč.
 
Tanec
Boty by měli být při tanci v podrážce měkké a tvořené elastanem s měkkou a prodyšnou bavlnou. Pata u žen na vyšším podpatku a u špičky nohy by měl být vzduchový polštářek. Například značka Weala Dance. Ceny se pohybují v rozmezí 2000 Kč.
 
Běh
Podrážka boty s pružnou membránou, která je vhodná na lesní stezky nebo na asfalt. Horní část by měla být tvořená hustou síťovinou. Uvnitř boty se mohou nacházet vzduchové polštářky a důležité je odpružení podrážky v nejzatěžovanějších místech. K dispozici máte značky Salomon, Reebok a mnoho dalších. Ceny až do 3 000 Kč.
 
 
Golf
U této obuvi je velké pohodlí. Nechybí moderní design s nepromokavými vlastnostmi. Celé boty jsou měkké a ohebné. Při úderu do míčku drží noha pevně v botě i díky podrážce s malými výběžky z gumy. Výběr ze značek FootJoy, Legend, Callaway golf a dalších. Ceny do 2 000 Kč.
 
Jízda na kole
Bota musí být lehká s prodyšnou kůží. Také podrážka nesmí klouzat při jízdě s pedálů. Je vhodné mít na patě reflexní prvky. Nejlepší volbou je firma Specialized. Ceny v rozmezí 2 000 až 4 000 Kč.
 
Turistika
Důležité je zajistit větrání celého chodidla. Nohy by se neměla v botě vůbec hýbat, jinak hrozí puchýře. Noha musí do boty doslova zapadnout a nezanedbat pevné utažení. Doporučujeme firmu Hanwag, jejíž výrobky patří mezi oblíbené. Ceny kolem 3 000 Kč.
 
Co na sportování v horkém dni?
V uzavřených botách se doslova uvaříte a v sandálech Vám hrozí nebezpečí poranění prstů. Nejlepší volbou je obuv značky Kenn Willow Sandal. Jejich ceny jsou kolem 2 000 Kč.

multi-portal.czSportHalové sporty Hlavní je mít podrážky s materiálů, které nebudou na podlaze klouzat. Prodyšnost a tlumení by neměli chybět. Můžete vybírat ze značek Adidas, Wilson a dalších. Ceny od 750 Kč do 3000 Kč.   Tenis Zde je potřeba opravdu jinou než tenisovou obuv nepoužívat. Při dobíhání míčku už potřebujete speciální tvar vložky s dynamickým...