Mobilní domy Lavaro House vám nabízejí moderní a dostupné bydlení za cenu, o jaké se vám ani nezdálo. Vážně, jakmile zjistíte, kolik peněz pořízení takového mobilního domu stojí, tak budete jistě mile překvapeni. Na takovou cenu dosáhne snad každý – konečně tak můžete mít střechu nad hlavou i bez rizikové hypotéky a pouze s využitím vlastních úpor. A pokud úspory nemáte, vystačíte si i s malým úvěrem.

klíče na dlani

Mobilní dům se vám skvěle osvědčí, ať už hledáte trvalé anebo sezónní bydlení. V případě stavby, kterou budete obývat jen po teplou část roku, bude její cena ještě nižší. Díky mobilheimu si tak můžete splnit také sny o krásném rekreačním zázemí někde na venkově, třeba u rybníka nebo u lesa či jinde, kde budete chtít.
Jistě vás zajímá, proč se mobilní domy takto jmenují. Své české pojmenování získaly především proto, že nemají pevné základy zapuštěné do země, což znamená, že takový dům můžete v případě potřeby přemístit na novou adresu.

Takže pokud se v budoucnu rozhodnete pro stěhování, můžete vzít své bydlení s sebou. Vždyť i výroba mobilheimu probíhá na jiném, než konečném místě stavby – v areálu výrobce. Výroba mobilního domu netrvá déle, než několik málo týdnů, a poté vám hotový domek doveze speciální vozidlo až přímo na místo určení, kde jej také odborně usadí. Takový dodaný dům je již plně vybavený, a to včetně spotřebičů, takže se do něj můžete bezprostředně po usazení nastěhovat.

klíče s přívěskem domu

Mobilní dům se vyznačuje malými rozměry, zhruba ve velikosti běžného malého městského bytu. Ale vaší fantazii se meze nekladou. Pokud budete chtít, můžete svůj dostupný prostor zvětšit tak, že si koupíte hned dva mobilní domy, které usadíte vedle sebe. Anebo třeba tak, že k němu vybudujete krytou terasu jako venkovní posezení.
A nejen, že vás mobilheim nebude stát příliš mnoho peněz, ale také ušetříte i svůj čas a úsilí, neboť k jeho usazení na místo a užívání nemusíte mít žádné úřední povolení.

multi-portal.czBydleníMobilní domy Lavaro House vám nabízejí moderní a dostupné bydlení za cenu, o jaké se vám ani nezdálo. Vážně, jakmile zjistíte, kolik peněz pořízení takového mobilního domu stojí, tak budete jistě mile překvapeni. Na takovou cenu dosáhne snad každý...