Již v dobách minulých k úpravě vysokých trav naši předkové používali kosu a hrábě. V dnešní době už ale používání těchto věcí není tak efektivní, protože při používání kosy, bohužel v dnešní době ale i sekačky, zůstává trávník na zemi a my ho musíme likvidovat. Když máme pak veliké pozemky, je to hrozná dřina všechno uklízet, zejména ale také vysoký trávník takto upravovat nelze!! A proto naše společnost BOHM, s.r.o. nabízí velice pečlivou a kvalitní úpravu vašeho trávníku. Této,, práci“ se říká tzv. mulčování, což znamená, že vám rozemeleme trávu na drobné kousíčky a nemusíte se pak už zabývat tím, kam kusy jednotlivých trav budete muset vyhodit.

traktor

Je totiž velice důležitá údržba všech travnatých ploch pravidelně, a to každý rok! Mulčovače jsou určené zejména tam, kde je trávník nejvyšší, na nižší trávník můžeme použít, např: žací traktory, které trávu sesbírají a pak rozdrtí – tyto zbytky se pak hodí na kompost, z dlouhého trávníku ale nikoliv a k tomu je potřeba využít právě mulčovače. Ty mají silný nůž, který trávník rozdrtí.

Nabízíme různé služby, jako např: sekání přímo mulčovačem, nebo ruční – křivonořezem, ale také čištění pozemků s lesní frézou!! Naše služby jsou k dispozici po celé České republice. A cena za sekání trávy za m2, podívejte na naše stránky a dozvíte se více.

sekačka

O firmě BOHM s.r.o.

Tato firma byla založená v roce 1998, zpočátku se zabývala pouze návrhem automatických strojů, následně se ale vytvořily vlastní stroje a výrobní linky. Od roku 2018 dochází k dalšímu rozšiřování produkce a větší množství strojů
zabýváme se výrobou strojů pro průmyslovou výrobu. Sváříme ocel, nerez a dural. K dispozici máme různé brusky na přesné broušení, např: bruska na plocho a nástrojová.

zákazníci: Robert BOSCH České Budějovice – od roku 1998 naším hlavním zákazníkem,
Robert BOSCH Toluca, Mexico
Witte Nejdek, Gaudlitz Dačice, nebo Gama Trhové Sviny

multi-portal.czInternetJiž v dobách minulých k úpravě vysokých trav naši předkové používali kosu a hrábě. V dnešní době už ale používání těchto věcí není tak efektivní, protože při používání kosy, bohužel v dnešní době ale i sekačky, zůstává trávník na zemi a my ho musíme likvidovat. Když...