Lidé někdy věří mýtům, které na první pohled vypadají velice logicky, ale nejsou tak docela pravdivé. Jedním za takových mýtů je i tento – Pokud už bylo vyplaceno odškodění za bolestné nebo trvalé následky, končí poškozenému nárok na jakékoliv přezkoumání jeho případu. Není to tak docela pravda.
sepisování škody

§ Jestliže se vám zdá, že vám pojišťovna přiznala nízké odškodné, pak se braňte.
§ Ve většině případech budete mít totiž pravdu.
Pojišťovna chce mít případ co nejdříve uzavřený a vyplatí svému klientovi pouze nízký základ. Ačkoliv by vás tato instituce měla chránit, hájí jen své zájmy.
o Nebude vás informovat o tom, jaké máte nároky.
o Mnohdy jsou i několikanásobně vyšší nežli vyplacená částka.
Zajistěte si bezplatnou revizi se soudním znalcem, který objektivně a nezávisle posoudí právě ten váš případ. Jste-li v právu, budou vám díky odbornému právnímu zastoupení vyplaceny zbývající nároky. Je to velice jednoduché.
1) Stačí dodat veškeré dostupné informace a podklady, které s případem souvisejí.
2) Následuje bezplatná konzultace se znalcem a navržení optimálního řešení.
3) Poté právní zástupce začne místo vás jednat s pojišťovnou.
pojištění rodiny

Do žádného rizika nejdete

Lidé jsou v současné době někdy nedůvěřiví. Vedou je k tomu špatné zkušenosti. Proto často hledají ve všem nějaký háček. Tady je to zbytečná práce.
§ Veškeré znalecké posudky jsou zdarma.
§ Nikdo po vás nebude chtít dodatečně něco splácet.
§ Odměna poradcům a právnímu zástupci náleží jen v případě, že dojde k získanému plnění.
Nechte si tedy zrevidovat svůj případ a uvidíte, že jste další z celé řady ošizených klientů pojišťovny a jaká náhrada škody vám skutečně náleží. Tím, že si necháte vše překontrolovat, nic rozhodně neriskujete.
a) Buď se k vám pojišťovna zachovala férově a tím pádem není co řešit.
b) Anebo má vůči vám špatné svědomí a pak je třeba tomu odpomoci.

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a333346_w1690_t1546704080.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a333346_w1690_t1546704080.jpgmulti-portal.czSlužbyLidé někdy věří mýtům, které na první pohled vypadají velice logicky, ale nejsou tak docela pravdivé. Jedním za takových mýtů je i tento – Pokud už bylo vyplaceno odškodění za bolestné nebo trvalé následky, končí poškozenému...