Permanentní epilace vám odstraní účinně chloupky kdekoliv na těle. Její výhodou je to, že nově rostoucí chloupky nezarůstají do podkožní vrstvy a netvoří tak žádné bolestivé vřídky, které se obvykle často zaněcují. Kromě toho je prokázáno, že při opakovaném pravidelném odstraňování chloupků zmizí navždy. Pokud se již rozhodnete s přírodou bojovat, je jako efektivní epilace chloupků například laserová epilace. Tato metoda epilace je rovněž vhodná pro odstraňování chloupků i na různých částech těla. Pomocí této metody epilace za pomoci laseru je ošetření pokožky nejenom rychlé a bezbolestné, ale epilovaná pokožka je po ošetření laserem ještě po dlouhou dobu hebká a jemná.
depilační vosk


Výhody laserové epilace


·         Epilace laserem je rovněž vhodná pro odstraňování nežádoucích chloupků i z toho důvodu, že chloupky nezarůstají do podkoží a nevytvářejí tak vřídky, které se mohou i zanítit.

·         Zrovna tak je epilace za pomoci laseru velice rychlá a vhodná i pro velké plochy na těle.

·         Pokud je pokožka ošetřována laserem opakovaně a pravidelně, zbaví vás laserová epilace nežádoucích chloupků navždy.

·         Permanentní epilace laserem jsou prováděny nejmodernějšími technologiemi, za použití tak zvaného pulsního světla.

·         Epilace laserem trvá přibližně dvacet minut, až jednu hodinu, podle rozlohy ošetřované pokožky.
holicí strojek


Cukrová pasta


Další variantou permanentní epilace chloupků je epilace za pomoci cukrové pasty a aloe vera. Tato účinná epilace nejprve uvolní nežádoucí chloupky z pokožky a následně je šetrně odstraní. Po tomto ošetření je pokožka krásně hladká a bez jakéhokoli podráždění. Nespornou výhodou této epilace za pomoci cukrové pasty je bezesporu to, že odstraněné chloupky postupně slábnou a nezarůstají do podkoží. I u této metody permanentní epilace chloupky na těle při pravidelném a opakovaném ošetřování zmizí úplně. Pokud se již rozhodnete pro tuto metodu permanentní depilace cukrovou pastou, je třeba, aby chloupky nebyly být delší více jak jeden centimetr, neboť by nanášení cukrové pasty na ošetřovanou pokožku nepříjemně tahalo.

multi-portal.czKrásaPermanentní epilace vám odstraní účinně chloupky kdekoliv na těle. Její výhodou je to, že nově rostoucí chloupky nezarůstají do podkožní vrstvy a netvoří tak žádné bolestivé vřídky, které se obvykle často zaněcují. Kromě toho je prokázáno, že při opakovaném pravidelném odstraňování chloupků zmizí navždy. Pokud se již rozhodnete s...