Digitální agentury jsou marketingově orientované agentury, zaměřené na vytvoření jakékoli komplexní digitální kampaně. Jedná se vlastně o specialisty na marketing, který se odehrává v on-line světě. Tyto agentury mají mezi zaměstnanci především PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, SEO specialisty a copywritery. Co tyto agentury dělají?
Tak především vytvoří marketing přímo na míru vaší firmě, blogu, projektu… Prostě čemukoli, co potřebujete propagovat v rámci on-line světa. Digitální agentura vám pomůže vaši práci zviditelnit, získat nové zákazníky a čtenáře. Co nabízí?

počítač s google vyhledávačem

  • Nastavení a správu PPC reklamy

Vytvoření výkonové PPC reklamy pro vyhledávače. Díky této reklamě vás bude více vidět, budete mít více zákazníků, kteří budou mít o vaše produkty zájem. Tato reklama je totiž vyloženě cílená.

  • SEO

SEO je optimalizace webu pro vyhledávače. Prostě budete více vidět při vyhledávání na Google. Tohle je velice důležitá část provozování eshopu, díky tomu totiž získáte spoustu nových zákazníků. Digitální agentura Praha vyhodnotí váš web z hlediska atraktivnosti pro vyhledávače a upraví jej tak, aby byl pro tyto vyhledávače lukrativní. Tím pádem se dostane do popředí.

  • Správu sociálních sítí

Sociální sítě hýbou světem a využívají se poslední roky i k medializaci webů a firem. Správa sociálních sítí je však poměrně náročná na čas. Většina digitálních agentur nabízí komplexní správu sociálních sítí, díky nimž budete mít bližší kontakt s vašimi zákazníky a navíc otevřete vaše nabídky více světu.

email do počítače

  • Tvorbu i spravování e-mailingových kampaní na míru

Email již v dnešní době mírně ustupuje, i tam je však neustále využíván velkým počtem lidí. Emaily používá snad každý. Pokud chcete mít newslettery na profesionální úrovni, pak zvolte službu některé z agentur specializujících se na tyto služby. Díky nim budete mít rozesílání nejen jednodušší ale také efektivnější.

multi-portal.czSlužbyDigitální agentury jsou marketingově orientované agentury, zaměřené na vytvoření jakékoli komplexní digitální kampaně. Jedná se vlastně o specialisty na marketing, který se odehrává v on-line světě. Tyto agentury mají mezi zaměstnanci především PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, SEO specialisty a copywritery....