Konečně se našel způsob, jak zefektivnit kamionovou dopravu. Dokonalé logistické řešení přináší celou řadu nesporných výhod. Každý odesílatel nákladu má tu zkušenost, že před samotnou dopravou musí vyřídit celou řadu mailů a telefonních hovorů. Přesto si není jistý, jestli vše proběhne přesně podle plánu. Díky novému systému bude stačit jeden klik na objednání přepravy.

 • Nové logistické řešení bude přínosné i pro samotného řidiče.
 • Vše bude mít přesně naplánováno, nebude se muset absolutně o nic starat.
 • Žádné papírování a žádné zdlouhavé čekání.

Příjemce nákladu bude prostřednictvím telefonu plně informován o stavu zásilky.Dřívější systém měl především v tomto bodě skutečně velkou slabinu. Systém funguje opravdu dokonale a bezporuchově.

 • Sestává z několika úkonů, které zajistí odesílateli naprostou kontrolu nad svým nákladem a také rychlé a bezpečné dodání.
  1. Stačí oznámit, co je zapotřebí přepravit. Jestliže budou přepravy opakované, pak se vše ještě více zjednoduší.
  2. Chvilka čekání na nabídku.
  3. Poté vyplnění formuláře a okamžitá reakce – cenová nabídka.
  4. Dopravce vyzvedne zboží podle domluveného termínu. Díky spolehlivé aplikaci je možné být s ním neustále v kontaktu a mít tak dokonalý přehled o své zásilce.
  5. Poté, co bylo zboží doručeno, přijde okamžitá notifikace. Prostřednictvím telefonu budou nascanované veškeré potřebné dokumenty. Vzápětí přijde faktura na předem dohodnutou částku.

Úspora času i financí

Moderní logistický systém dokáže zjednodušit kamionovou přepravu skutečně významným způsobem. Zefektivnění kamionové dopravy se odrazí také na finanční stránce věci.

červený kamion

 • Tento systém přináší nové možnosti pro odesílatele i příjemce zboží.
 • Končí veškeré stresy při zbytečném papírování a špatné komunikaci.
 • Tohle je konečně ta správná cesta pro vaše zásilky.

multi-portal.czSlužbyKonečně se našel způsob, jak zefektivnit kamionovou dopravu. Dokonalé logistické řešení přináší celou řadu nesporných výhod. Každý odesílatel nákladu má tu zkušenost, že před samotnou dopravou musí vyřídit celou řadu mailů a telefonních hovorů. Přesto si není jistý, jestli vše proběhne přesně podle plánu. Díky novému...