Každá společenská akce se vyznačuje příjemnou atmosférou, kdy se většina zúčastněných dobře baví a užívá si večera ve společnosti přátel, rodiny, či spolužáků. K dokonalé atmosféře dobře nastartovaných maturitních plesů, svatebních, nebo firemních oslav a večírků, nesmí chybět báječná zábava v podobě t/ čím dál častěji vyžadovaných foto koutků.
Tři dívky ve společenských šatech se škraboškami na očích
Pokud se tedy chystáte pořádat některou z výše jmenovaných i jiných akcí v okolí Pardubic, rádi za vámi přijedeme do vzdálenosti padesáti kilometrů zdarma s naším jedinečným zařízením a jeho obsluhou, která se postará o to, aby vaše vydařené a vtipné snímky se spolužáky, rodiči, tchýní, nebo generálním ředitelem firmy mohly být během okamžiku sdílené prostřednictvím sociálních sítí, i mailem. Mnoho našich zákazníků si oblíbilo možnost okamžitého tisku snímků v ceně již od 39 Kč. Naše zařízení vám také dovolí přímý tisk fotek z vašeho mobilního telefonu. Vytištěné fotografie se následně přesunou do on-line galerie. Přivezeme s sebou rekvizity, ze kterých si vybere skutečně každý a s jejichž použitím se váš večírek stane jedinečným. Vybrat si můžete z desítek originálních doplňků a vtipných nápisů.

Pro účely firemních akcí přicházíme s nabídkou pronájmu fotokoutku v tří hodinovém provozu s neomezeným tiskem fotografií o rozměrech 10×15 cm za 7 900 Kč. (Doprava v okruhu 50 km od Pardubic je zdarma)
Karnevalová maska a fialový cylindr ležící vedle sebe

Pořadatelům maturitních plesů dodáme Photobox s vybavením a obsluhou na dobu pěti hodin a cenou vytištěných fotografií v ceně 39 Kč a 50 Kč. (Doprava v okruhu 50 km od Pardubic je zdarma)

Pro případné dotazy nás kontaktujte prostřednictvím údajů, které naleznete na našich stránkách.

Dopřejte svým pozvaným hostům na vaší akci originální a jedinečný zážitek, který jim bude zcela bez pochyby milou vzpomínkou na příjemné chvíle strávené s přáteli, kolegy, či rodinou.

multi-portal.czSlužbyKaždá společenská akce se vyznačuje příjemnou atmosférou, kdy se většina zúčastněných dobře baví a užívá si večera ve společnosti přátel, rodiny, či spolužáků. K dokonalé atmosféře dobře nastartovaných maturitních plesů, svatebních, nebo firemních oslav a večírků, nesmí chybět báječná zábava v podobě t/ čím dál častěji vyžadovaných...