Nevíte, jak vyřešit podnikové stravování? Vlastníte firmu, máte na starost útvar pro zabezpečení pohodlí zaměstnanců a zejména musíte zajišťovat stravování firemní?
Ne každá společnost nebo podnik či firma disponuje jídelnou a svými vlastními kuchaři. Obvykle se tato situace odehrává pouze ve velkých firmách, kde zaměstnávají stovky zaměstnanců. Disponovat vlastní jídelnou je totiž problém z hlediska zajišťování veškerých potřebných kompetencí, ale také zaměstnanců, stravy, veškerých potravin a proto jsou s tím jenom starosti.

Plný stůl jídla a dobrot, lidé si berou

Jenomže svým zaměstnancům musíte poskytnout možnost jídelny, nebo alespoň přestávky na oběd. Často se chodí do restaurací nebo bufetů, aby člověk zhltnul alespoň něco teplého. Neodbývejte své zaměstnance a dopřejte jim i sami sobě lahodné hotové pokrmy, které vám dovezeme až na místo určení.
Firemní stravování v Praze, zajistí naše profesionální společnost díky svým službám.

Zajišťujeme výrobu a distribuci hotových jídel po hlavním městě

Máme pod palcem veškerou výrobu jídla, takže moc dobře víme, z čeho a jak vaříme. Poskytujeme klientům možnost cateringu. Provozujeme i kantýny a nabízíme klientům možnost vybrat si z mnoha minutek, hotových hlavních jídel nebo z naší zchlazené nebo hluboko zmrazené stravy.

Jídelna v restauraci, nazdobené stoly, prostřeno s ubrousky a květinou

Oslavy, svatby, podnikové akce, večírky a další události

  • Zajistíme profesionálně připravené menu a vše, co k tomu patří. Pochutnáte si na vynikajících pokrmech české nebo zahraniční kuchyně. Přizpůsobíme se potřebám klientů a zajistíme plnohodnotné a vyvážené kombinace chutí a vůní. Lahodné na jazyku, ale přesto krásné na pohled, protože se říká, že jíme i očima.
  • Naše služby tedy můžete využít různými způsoby. Jako běžnou dovážku do vaší společnosti nebo do vašeho podniku. Každodenní poskytování různých druhů jídel a pochutin pro zaměstnance, dále můžete navštívit některou z našich kantýn, které máme v provozu v našem hlavním městě nebo si objednat zvlášť raut a jídlo na svatbu, firemní večírek či jinou akci.

multi-portal.czSlužbyNevíte, jak vyřešit podnikové stravování? Vlastníte firmu, máte na starost útvar pro zabezpečení pohodlí zaměstnanců a zejména musíte zajišťovat stravování firemní? Ne každá společnost nebo podnik...