Pokud jste vlastníkem několika druhů hodinek, jistě docházíte ke zjištění, že v podstatě nosíte stále tytéž, nebo jenom zcela výjimečně vezmete jiné. Jde možná o dary, nebo dědictví, které většinu času leží uloženy v zásuvkách. Možná ani netušíte, že jde často o malé “poklady”, které by mohly dokonce výrazně vylepšit váš rozpočet. Možná si ale také potrpíte na nejnovější módní trendy a kupujete si hodinky sami.
Peněženka, z níž vykukují bankovky
Je také docela možné, že se vám jednoduše omrzely, nebo se nehodí k vašemu typu, věku, či životnímu stylu. V neposlední řadě je zde i možnost nenadálé finanční tísně. Jestliže se rozhodnete pro jejich prodej, volte výkup hodinek Brno, kde se vám budou plně věnovat vyškolení zaměstnanci. Proto nás neváhejte oslovit emailovou, nebo telefonickou cestou (telefon je v provozu dvacet čtyři hodin denně). Pokud zvolíte elektronickou cestu, jednoduše na našich stránkách vyplňte krátký formulář a my vás budeme okamžitě zpětně kontaktovat. Rádi si s vámi domluvíme schůzku, na které odborník určí cenu hodinek. Nejčastěji vykupujeme kousky značky Rolex, Omega, Hubolt, Cartier, Tag Heuer, Longines, Richard Mille, Boved, Vacheron Constantin, Chopard, Audemars Piguet, Franck Muller, Zenith, Patek Philipe, Ullyse Nardin a mnoho dalších značek.
Detail-pánské hodinky
Pokud tedy vlastníte některý z těchto kousků, které jsou v dobrém technickém stavu, rádi s vámi uzavřeme slušný obchod. Je samozřejmostí, že nabízená cena se zvyšuje dodáním dalších náležitostí, jako jsou doklady o zaplacení, certifikáty, karty s referenčním číslem, popřípadě návod a původní krabičky. Nač tedy ještě čekat? Vykoupíme velmi rychle dámské i pánské hodinky se zárukou okamžitého vyplacení peněz. Věříme, že tento obchod se uskuteční bez dlouhých průtahů a k vaší úplné spokojenosti a vy se budete moci za utržené peníze radovat například z nově pořízených hodinek do vaší sbírky.

multi-portal.czSlužbyPokud jste vlastníkem několika druhů hodinek, jistě docházíte ke zjištění, že v podstatě nosíte stále tytéž, nebo jenom zcela výjimečně vezmete jiné. Jde možná o dary, nebo dědictví, které většinu času leží uloženy v zásuvkách. Možná ani netušíte, že jde často o malé “poklady”, které by mohly dokonce výrazně...