Jsme lidé různí, a tak prožíváme skutečně různé situace a reagujeme na ně každý tak trochu jinak. Mnohdy jsou problémy tak silné, že se musíme obrátit na lékařskou pomoc. Přirozeně pokud po fyzické stránce nic nechybí, veškeré lékařské výsledky jsou přímo vynikající, poté další doporučení povede do úplně jiné ordinace. Potom není ani divu, že psychiatrické ordinace jsou časově vytíženy a veškeré problémy se řeší medikamenty. Je pravdou, že léky skutečně pomohou ztlumit bolest, dokonce utlumit tíhu duševní slabosti nebo jiných problémů, ale jednoduše si neporadí s příčinou. Mnoho lidí takto uvízne v pasti, ze které není úniku, snad jen zvýšením vyšších dávek antidepresiv. Bohužel v takové svízelné pasti uvíznou i ti, kteří viditelně k tomu nemají důvod. Mají šťastné manželství, děti, zabezpečení, ale něco jim přesto chybí, sužuje je a dohání doslova k šílenství.

muž, který je zoufalý a drží se za hlavu

Tohle nejsem já

Problémy se mohou objevit během průběhu života, s těmi se člověk nemusí narodit. Předcházet jim může nemoc, bolest, nehoda nebo úraz, případně stres nebo jiné prožité napjaté situace. Člověk se cítí velmi nešťastný, jelikož mu nikdo nevěří, že mu v podstatě něco je. V takovém případě je dobré se dopátrat pravdy a příčiny, která může vést k takovým stavům. Otázky a odpovědi může poskytnout speciální terapie , která již nejednomu člověku pomohla stát na vlastních nohou a zcela bez medikamentů.

v jedné ruce otázky, v druhé odpovědi

Za některé věci může trauma

Takové trauma zažije každý z nás, ale existuje více druhů a také přichází v různé síle. To, co zvládne jeden, pro druhého může znamenat životní problém. Za traumatem může stát klidně minulost, dětství, úmrtí, nehoda, rozvod, znásilnění a ten výčet by mohl být daleko větší, než se zdá. A dokonce právě tyto stavy mohou mít za následek další životní projevy, poruchu příjmu potravy, citové dysfunkce atd. Hlubinná regresní terapie dokáže proniknout až k tomu nejhlubšímu problému a pomůže ho odstranit. Člověk tak je osvobozený od té nesmírné tíhy a přirozeně je z něho úplně jiná osobnost.

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a349439_w1690_t1564383839.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a349439_w1690_t1564383839.jpgmulti-portal.czZdravíJsme lidé různí, a tak prožíváme skutečně různé situace a reagujeme na ně každý tak trochu jinak. Mnohdy jsou problémy tak silné, že se musíme obrátit na lékařskou pomoc. Přirozeně pokud po fyzické stránce nic nechybí, veškeré lékařské výsledky jsou...