Rozhodli jste se pro koupi zippo zapalovače a povýšení tak vašeho stylu na novou úroveň? Možná vás bude zajímat, jak vlastně začít. Nejde jen o to, koupit si náhodný kousek a spolehnout se na svou intuici. Je důležité znát své možnosti a rozhodnout se, které využít a proč.
Nabízíme cenného průvodce pro vás, kteří jste se rozhodli připojit se k dalším milovníkům zippo zapalovačů.

hořící zapalovač

Tento druh zapalovačů můžeme rozdělit do několika skupin, resp. variant, které můžete zakoupit. Jedná se o klasické, originální zapalovače, potom benzínové, víceúčelové plynové, a outdoorové.
Víceúčelové plynové zapalovače naleznou uplatnění v každé domácnosti. Chystáte se třeba tábořit? Nezapomeňte je doma. Jejich funkci oceníte při zapalování grilů na zahradě, krbů na chatě nebo i svíček při romantickém večeru s partnerkou. Varianty jsou různé – klasický tvar nebo s ohebnou špičkou, který je velmi praktický a pomůže vám udržet si dostatečnou vzdálenost od ohně.
Příslušenství a doplňky, které si spolu s tímto novým pomocníkem pořídit, je taktéž celá řada. Ty nejžádanější připomínáme zde:

  • benzín do zapalovačů (mějte vždy po ruce pro případ, že vám dojde náplň)
  • náhradní kamínky pro benzínové i plynové varianty (abyste se nikdy nedostali do situace, kdy nebudete moci správně škrtnout)
  • náhradní knot do benzínových zapalovačů
  • originální pouzdro
  • zásobník na benzín
  • náhradní výplň do nádrže


zapalovač Jack Daniels
Kromě toho všeho si samozřejmě nemůžeme odpustit cenné rady v oblasti bezpečí vás i vašeho okolí. Zacházejte s ohněm vždy s rozvahou a zodpovědně. Ať už kouříte nebo táboříte, vždy se ujistěte, že je po použití zapalovače zaklapnutý uzávěr. Pokud se děje něco neobvyklého, například vám vytéká náplň nebo cítíte plyn, neváhejte se poradit s někým, kdo je technicky zdatný v této oblasti. Prevence je základ, jak si udržet tento typ majetku v bezpečném stavu.

multi-portal.czNákupyRozhodli jste se pro koupi zippo zapalovače a povýšení tak vašeho stylu na novou úroveň? Možná vás bude zajímat, jak vlastně začít. Nejde jen o to, koupit si náhodný kousek a spolehnout se na svou intuici. Je důležité znát své možnosti a rozhodnout se, které využít a proč. Nabízíme...