Také toužíte po pěkně opáleném těle? Není divu, protože pokud je nějaká barva krásná, tak je to právě přirozené snědé opálení. Otázka tedy zní, jak podobného stavu kůže dosáhnout? V zásadě máte dvě možnosti: buď se můžete vypravit někam za sluncem anebo můžete navštívit solárium. Takže pokud není zrovna horké léto, a vy nemáte čas a chuť cestovat do teplých krajů, tak je jasné, že právě návštěva solária vás vyjde výrazně levněji.

červené solárko

Navíc, ve srovnání s opalováním u moře, anebo chcete-li doma v létě u rybníka, má právě návštěva kvalitního solária v Brně mnoho předností, jež jistě oceníte.

Za prvé jde o to, že je mnohem levnější a rychlejší navštívit solárium, než zamířit za sluncem k moři anebo dlouho čekat na to, až se do vás opřou sluneční paprsky i u vás doma.
dívka na osušce

Navíc, pokud nepatříte k lidem, které netrápí stud a neváhají se vystavit nahoře bez tílka či podprsenky, tak se nevyhnete tomu, aby vaše tělo zdobily nevzhledné světlé pásky. A pokud se následně rozhodnete pro návštěvu plesu či jiné společenské příležitosti, kde si na sebe vezmete šaty s velkým výstřihem, ať už vepředu anebo na zádech, tak vás tato nevzhledná okrasa v podobě bílých pásů a skvrn na královnu plesu jistě nepovýší. A všichni víme, že chyby, které uděláte v průběhu opalování, se posléze jen velmi těžko maskují.

Mnoho lidí trpí různými slunečními a kožními alergiemi a pobyt na přímém slunci je pro ně když ne škodlivý, tak velice nevhodný. Ovšem takovým potížím se dá v soláriu snadno předejít tím, že si zvolíte tu pravou intenzitu opalování a spolu s ní i vhodnou solární kosmetiku. Navíc, školený personál vám velmi rád poradí, co bude právě pro vás to nejlepší.

Je tedy jasné, že s opálením získaným v soláriu neuděláte ani tu nejmenší chybu a budete moci s radostí vystavovat své dokonale opálené tělo, které vám budou všichni okolo závidět, ať už na sobě budete mít cokoli.

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a333479_w1690_t1546860695.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a333479_w1690_t1546860695.jpgmulti-portal.czSlužbyTaké toužíte po pěkně opáleném těle? Není divu, protože pokud je nějaká barva krásná, tak je to právě přirozené snědé opálení. Otázka tedy zní, jak podobného stavu kůže dosáhnout? V zásadě máte dvě možnosti: buď se můžete vypravit někam za sluncem...