Spousta mužů si myslí, že jsou pro ženu nejvíce přitažliví, když dokáží projevit svou sílu.Nebo alespoň horu svých svalů, přinesených z posilovny. Není to tak docela pravda. Alespoň ne u všech žen. Mnoho žen je překvapeno svou vlastní reakcí, když vidí nějakého muže, chovat malé miminko.

Najednou nám, ženám, připadá naprosto neodolatelný. I když předtím jsme si ho sotva všimly. U citlivějších povah se to může přihodit i ve chvíli, kdy má muž v ruce malé kotě.
potetovaný muž s dítětem
Víte, proč se tak děje?
o   Ženám se líbí něha.
o   Něha souvisí s láskou.
o   Jedním z projevů lásky je galantnost.

Zavřete oči…

Pokud mě napadne slovo galantní, představitelé této vlastnosti, se v mé mysli, dostaví hned vzápětí. Stačí si vzpomenout na některé scény ze starých, černobílých filmů.
·        Někteří prvorepublikoví herci nebyli zvláštní krasavci, a přesto jim, i mimo plátno, padaly ženy k nohám.
·        Například takový Oldřich Nový.
·        Vždy dokonale upravený s dokonalým chováním
·        Vedle něho si musela i sebevětší ošklivka připadat jako královna.
·        On jí to totiž svým chováním dával najevo.

Je mi jasné, že v dnešní době to mají muži maličko ztížené.
Je spousta žen – feministek, které uráží,
–         když jim muž podrží dveře
–         pokud je nechá vstoupit do dveří jako první
–         jeho rozhodnutí, pomoci jí do kabátu.
Myslím si, že v tom rovnoprávnost není. Ve třicátých letech také přeci nebyly všechny ženy ušlápnuté chudinky, a přesto se nechaly od mužů obletovat a obdivovat. Opět mi na mysli tane jedna hvězda filmového plátna, z dob černobílých snímků.
muž předvádějící svaly
Adina Mandlová.Myslíte, že to byla puťka? Naopak. Všechny mužské pozornosti brala jako samozřejmost. Stačí se podívat na některý její film. Na všechny muže se dívá svrchu a galantnost přímo očekává. A ještě jim dává patřičně najevo, aby v nějakým vděkem, rozhodně, nepočítali. 

4.7/5 - (3 votes)
https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a281172_w1690_t1487773136.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a281172_w1690_t1487773136.jpgmulti-portal.czMužiSpousta mužů si myslí, že jsou pro ženu nejvíce přitažliví, když dokáží projevit svou sílu.Nebo alespoň horu svých svalů, přinesených z posilovny. Není to tak docela pravda. Alespoň ne u všech žen. Mnoho žen je překvapeno svou vlastní reakcí, když vidí nějakého muže, chovat malé miminko. Najednou nám, ženám, připadá...