Spousta mužů si myslí, že jsou pro ženu nejvíce přitažliví, když dokáží projevit svou sílu.Nebo alespoň horu svých svalů, přinesených z posilovny. Není to tak docela pravda. Alespoň ne u všech žen. Mnoho žen je překvapeno svou vlastní reakcí, když vidí nějakého muže, chovat malé miminko.

Najednou nám, ženám, připadá naprosto neodolatelný. I když předtím jsme si ho sotva všimly. U citlivějších povah se to může přihodit i ve chvíli, kdy má muž v ruce malé kotě.

Víte, proč se tak děje?
o   Ženám se líbí něha.
o   Něha souvisí s láskou.
o   Jedním z projevů lásky je galantnost.

Zavřete oči…

Pokud mě napadne slovo galantní, představitelé této vlastnosti, se v mé mysli, dostaví hned vzápětí. Stačí si vzpomenout na některé scény ze starých, černobílých filmů.
·        Někteří prvorepublikoví herci nebyli zvláštní krasavci, a přesto jim, i mimo plátno, padaly ženy k nohám.
·        Například takový Oldřich Nový.
·        Vždy dokonale upravený s dokonalým chováním
·        Vedle něho si musela i sebevětší ošklivka připadat jako královna.
·        On jí to totiž svým chováním dával najevo.

Je mi jasné, že v dnešní době to mají muži maličko ztížené.
Je spousta žen – feministek, které uráží,
–         když jim muž podrží dveře
–         pokud je nechá vstoupit do dveří jako první
–         jeho rozhodnutí, pomoci jí do kabátu.
Myslím si, že v tom rovnoprávnost není. Ve třicátých letech také přeci nebyly všechny ženy ušlápnuté chudinky, a přesto se nechaly od mužů obletovat a obdivovat. Opět mi na mysli tane jedna hvězda filmového plátna, z dob černobílých snímků.

Adina Mandlová.Myslíte, že to byla puťka? Naopak. Všechny mužské pozornosti brala jako samozřejmost. Stačí se podívat na některý její film. Na všechny muže se dívá svrchu a galantnost přímo očekává. A ještě jim dává patřičně najevo, aby v nějakým vděkem, rozhodně, nepočítali. 

multi-portal.czMužiSpousta mužů si myslí, že jsou pro ženu nejvíce přitažliví, když dokáží projevit svou sílu.Nebo alespoň horu svých svalů, přinesených z posilovny. Není to tak docela pravda. Alespoň ne u všech žen. Mnoho žen je překvapeno svou vlastní reakcí, když vidí nějakého muže, chovat malé miminko. Najednou nám, ženám, připadá...