Lasergame patří spolu s paintballem mezi velmi oblíbené hry. Lasergame však sklízí mnohem větší úspěch, protože je mnohem více bezpečná, a díky tomu vhodnější pro větší skupinu lidí. Při paintballu jsou zásahy zpravidla velmi bolestivé, některé mohou vyústit i v opravdu nepěkné a bolestivé modřiny. Právě díky tomuto vyhledává spousta lidí spíše lasergame lazerfunpraha.cz, protože se jedná zkrátka o mnohem bezpečnější, avšak neméně zábavnou aktivitu, kterou je navíc možné hrát klidně i v centru města, a to v interiéru. Je díky tomu vhodná po celý rok, počasí zde nehraje žádnou roli. Vyrazte tedy i vy na lasergame a užijte si necelou čtvrthodinku pořádné zábavy a dobrodružství.

DSC8113

Pravidla, která pochopí každý
Pravidla této hry jsou prakticky velmi jednoduchá. Samozřejmě záleží hlavně na herním módu, který si zvolíte. Pokud budete hrát všichni proti každému, tak vašim úkolem bude zkrátka a jednoduše obdržet co nejméně zásahů, a co nejvíce jich rozdat. Jestliže se rozhodnete pro týmovou hru, tak budete spolupracovat se svými spoluhráči, a budete se snažit co nejvíce trefit do protihráčů. Jednoduché, že ano? V aréně navíc bude přichystána řada úkrytů a dalších prvků, díky kterým bude hra dynamičtější a napínavější. Podrobnější pravidla záleží na tom, jaký konkrétní mód si zvolíte. S výběrem vám poradí odborníci, anebo můžete zkoušet popořadě – každá varianta má totiž něco do sebe.

labyrint (54)

  • Zábavná aktivita vhodná pro kamarády, kolegy a skupinky přátel
  • Bez nutnosti vlastnit nějaké prvky vybavení
  • Hra vhodná jak pro muže, tak i pro ženy, na věku nezáleží
  • Časově nenáročná zábava, kterou není potřeba plánovat dlouho dopředu
  • Posílíte svou fyzičku a uděláte něco pro své zdraví
  • Upevníte vzájemné vztahy a odnesete si silné zážitky
  • Na dvanáct minut se proměníte v superhrdiny, kteří mají jediný cíl

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a351761_w1690_t1566213609.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a351761_w1690_t1566213609.jpgmulti-portal.czSlužbyLasergame patří spolu s paintballem mezi velmi oblíbené hry. Lasergame však sklízí mnohem větší úspěch, protože je mnohem více bezpečná, a díky tomu vhodnější pro větší skupinu lidí. Při paintballu jsou zásahy zpravidla velmi bolestivé, některé mohou vyústit i v opravdu...