Adršpašské skály patří k velice oblíbeným turistickým atrakcím a stojí za to je navštívit a vychutnat si tak nádhernou atmosféru, čerstvý vzduch a přírodu.
Úchvatná přírodní rezervace, která se nachází v oblasti okresu Náchod, nabízí nádhernou podívanou vytvořenou z kvádrových pískovců. Jeden den na tuto krásu nestačí, a proto zajisté uvítáte příjemné ubytování v těsné blízkosti těchto skal.
Pokud hledáte dostatek soukromí a zároveň příjemné rodinné prostředí, tak vás potěší moderně zařízené apartmány, které jsou umístěné v malebné chalupě.

moderní apartmán

Ubytování v soukromí za příjemnou cenu

Rodinné prostředí je hlavním charakteristickým znakem pro apartmány Adršpach a vhodné prostředí i pro rodiny a dětmi.
Čekají na vás moderně a přitom útulně zařízené pokoje, v kterých najdete všechno, co potřebujete pro dokonalý komfort a ničím nerušené zázemí.
Pokoje s vlastním sociálním zařízením mají k dispozici i společnou kuchyňku vybavenou vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí i mikrovlnnou troubou. Můžete si také v rámci služeb objednat i snídani a ušetřit tak čas vlastní přípravou. Čas, který rádi využijete třeba na úžasnou ranní procházku.

Adršpašské skály

Potěší vás také nádherný výhled z pokojů přímo na Adršpašské skály, na které se jednoduše nejde do sytosti vynadívat.
Využít můžete také venkovní posezení s přístřeškem a zázemí i pro vaše děti. Nechybí gril ani ohniště, které zajisté rádi využijete a ještě intenzivněji si vychutnáte pohodlí rodinného prostředí.
Okolí vám nabízí spoustu možností k procházkám a k výletům a poznávání nejen krás přírody, ale i různých památek.
Můžete si tak užívat víkend, dovolenou či jakékoliv volné dny v průběhu celého roka. A není vyloučeno, že se budete rádi vracet, protože to za návraty opravdu stojí.

multi-portal.czSlužbyAdršpašské skály patří k velice oblíbeným turistickým atrakcím a stojí za to je navštívit a vychutnat si tak nádhernou atmosféru, čerstvý vzduch a přírodu. Úchvatná přírodní rezervace, která se nachází v oblasti okresu Náchod, nabízí nádhernou podívanou vytvořenou z kvádrových pískovců. Jeden den na tuto krásu nestačí, a...