V poslední třetině těhotenství se obvykle maminky (někdy i tatínkové) zamýšlí, co vše bude třeba pro miminko nakoupit a nachystat. Kromě potřeb typu vaničky, postýlky, přebalovacího pultu, kočárku, plen, lahví, dudlíků apod. přemýšlíme nad oblečky. Kolik a čeho bude miminko potřebovat a kde věci pohodlně a za příznivou cenu zakoupit. Nejpohodlnější a nejspolehlivější je nakupovat kojenecké oblečení na kojeneckeobleceni.cz, kde si můžete vše v klidu prohlédnout, pročíst a objednat. Pro první dny koupíte základní výbavičku a s růstem dítěte přikupujete další kousky podle potřeby. Začíná se nákupem soupravičky do porodnice, ve které si potomka povezete domů. Záleží, v jakém ročním období se miminko narodí a podle toho zvolte, jaký typ bude nejvhodnější.

novorozenec v dupačkách

Důležité je zkoumat materiálové složení, protože pro oblečení této věkové skupiny platí přísnější normy, které ovšem ne všichni výrobci dodržují. Jednoznačně by oblečky pro nejmenší měly být z přírodních tkanin, ideální je 100% bavlna. Takové oblečky se dají prát i na vyšší teploty a na rozdíl od různých syntetických materiálů jsou příjemné na nošení a prodyšné.

Miminka velmi rychle rostou, takže v té nejmenší velikosti, pro kterou se rozhodnete (obvykle to bývá 56) kupte jen pár kousků a zbytek ve velikosti 62. Samozřejmě nevíte, jak přesně bude novorozenec velký, podle situace pak přikoupíte. Taková první oděvní výbavička by měla obsahovat oblíbená kojenecká body, dupačky, čepičky, kabátky nebo mikiny, kojenecké overaly, ponožky. Pokud se narodí v chladných měsících roku, tak bude potřeba kombinéza, teplá zimní čepice, rukavičky a teplá mikina nebo svetr.

dětské kalhotky

Klíčovou vlastností kojeneckého oblečení by měl být měkký hebký savý materiál a pohodlný střih s co nejjednodušším oblékáním. K dostání je v různých barvách s krásnými dětskými motivy a veselými vzory. I vhodně zvolené oblečení, ve kterém se bude kojenec cítit dobře, přispěje k jeho i vaší pohodě.

multi-portal.czNákupyV poslední třetině těhotenství se obvykle maminky (někdy i tatínkové) zamýšlí, co vše bude třeba pro miminko nakoupit a nachystat. Kromě potřeb typu vaničky, postýlky, přebalovacího pultu, kočárku, plen, lahví, dudlíků apod. přemýšlíme nad oblečky. Kolik a čeho bude miminko potřebovat a...