Nudí vás už jednobarevné jednoduše vymalované stěny vašeho bytu? Toužíte po radikální změně, která by vzhled vašeho interiéru více proměnila a příjemně oživila? Pak jistě stojí za to zvážit, zda nezkusit samolepící tapety. Pravděpodobně si teď vzpomínáte na staré tapety v bytě vašich prarodičů, které byly nejenže docela nevkusné, ale především jejich odstranění ze stěny bylo nesmírně pracné a znamenalo na týden zaměstnat celou rodinu. Na to ale nyní zapomeňte, práce se samolepícími tapetami a fóliemi je totiž velice snadná a jejich aplikaci zvládne úplně každý.

Nový vzhled interiér snadno a rychle
Samolepících tapet a fólií existuje obrovské množství, výběr druhů je neobyčejně pestrý a jsou k zakoupení v různých šířkách. Lze si vybrat z nepřeberného sortimentu různých motivů. Můžete si tak zvolit třeba příjemný dekor imitující strukturu dřeva, kamene či cihel, líbivý dekor s květinovými a jinými přírodními vzory, různými ornamenty, ale i jednobarevné varianty například v pastelových odstínech. Mohou mít hladký, ale i zajímavý plastický povrch. A samozřejmě, fantazii se meze nekladou, různé druhy tapet lze mezi sebou i kombinovat, čímž získáme zajímavý výsledek. Dokonce existují i tzv. fototapety, které na sobě nesou kvalitní obraz ve fotografické kvalitě.

Samolepící fólie jsou skvělým pomocníkem při renovaci nábytku
Použití samolepících fólií je skutečně široké a jejich použití se neomezuje pouze na stěny. Můžete s nimi polepit i starý nábytek, který tak rázem ožije a získá mnohem lepší vzhled. Podobně je možné je aplikovat i na staré dveře. K dostání jsou i zrcadlové fólie. Ty mají zajímavé využití třeba v koupelně, ale tuto fólii můžete dát například i na vnitřní stranu dveří šatní skříně, takže při oblékání můžete ihned zkontrolovat a doladit svoji vizáž.

multi-portal.czBydleníNudí vás už jednobarevné jednoduše vymalované stěny vašeho bytu? Toužíte po radikální změně, která by vzhled vašeho interiéru více proměnila a příjemně oživila? Pak jistě stojí za to zvážit, zda nezkusit samolepící tapety. Pravděpodobně si teď vzpomínáte na staré tapety v bytě vašich prarodičů, které byly nejenže docela nevkusné, ale...