Pojem latiny tentokrát nevyjadřuje žádné studium cizích jazyků, ale něco úplně odlišného. Zatouláme se do víru hudby a ladných pohybů. Ačkoliv i tanec je svým způsobem jazyk, kterým vyjadřuje svoje pocity. Zkušení tanečníci dokážou v rytmu hudby a těla spolu neverbálně komunikovat, že si rozumí a jsou v naprosté souhře. Když pak spolu tančí a dají do toho svoje srdce a propracují dokonale kroky, pak i veřejnost jim rozumí a nedokáže z nich odpoutat zrak. Proto mnoho zájemců navštěvuje taneční soutěže. Samozřejmě i zde platí, že je kladený důraz na celkový vzhled tanečních párů, oblečení a taneční boty latina musí zkrátka dělat dobrý design tanečníků a již ten má oslovit porotu.
taneční závody

Latinskoamerické tance

Mnozí nevědí, že se mezi ně řadí i samba, ča ča, rumba, paso doble, jive, ale i salsa. Všichni, kdo tyto tance sledují nebo se jim nějakým způsobem věnují, tak ví, že se vždycky tančily v páru, jen teď poslední dobou se objevuje i pouze sólová kreace. Při hodnocení je kladen především důraz na technické provedení kroků, držení těla, výraz obličeje a vlastně sestavení správné choreografie. Prakticky se jedná o velmi emocionální druh tance, do kterého se ponoříme všichni, jak tanečníci, tak porota a i diváci.
dva tanečníci

Taneční obuv je základ

Především musí dokonale padnout na nohu, aby se tanečník nemusel soustředit na kroky nebo na to, zdali se mu boty nevyzují. Taková obuv musí vyniknout svojí měkkostí, zpracovanou elegancí a hlavně a především být pohodlné. Pokud budou šité na míru, tak je to v podstatě to nejlepší, co může být. Ne každá žena se bude cítit dobře na vysokém podpatku, ačkoliv to vypadá velmi elegantně a krásně to zvýrazní její linii. Podpatky se dají udělat i v menším provedení. Hebká semišová kůže a podrážka, která tvoří střevíce, je dobře ohebná a bude příjemná i pro muže, kde vynikne jejich klouzavý pohyb kroku na parketu. A o to jde, naprostá jistota, která je základem bezchybného tance.

multi-portal.czNákupyPojem latiny tentokrát nevyjadřuje žádné studium cizích jazyků, ale něco úplně odlišného. Zatouláme se do víru hudby a ladných pohybů. Ačkoliv i tanec je svým způsobem jazyk, kterým vyjadřuje svoje pocity. Zkušení tanečníci dokážou v rytmu hudby a těla spolu neverbálně komunikovat, že si rozumí a jsou v naprosté...